یادداشت ها

نجات انسان طلیعه امید

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد

نجات انسان طلیعه امید

نجات جان انسانی عطر مهربانی را در فضای جامعه پخش می کند

نجات انسان 
خبرهایی مبنی بر نجات جان انسانی لحظه ها را مملو از شادی می کند و دلها را صیقل داده و رنگ سیاه کینه و عداوت را از تارک سپید قلبها پاک کرده و بجایش سپیدی مطلق را جایگزین می کند. 
در طول یک سال گذشته دوازده انسان از پای چوبه دار مکافات خلاصی یافتند،  دوازده خانواده شادی فضای خانه شان را عطر آگین کرد و دوازده خانواده شب را با آسودگی خیال به صبح رساندند و آثار کینه ودشمنی از دل هایشان رخت بر بست. 
دیگر شبها آشفته بخواب نمی روند و صبح به نیت انتقام از خواب بیدار نمی شوند بلکه صبح شان رنگ شادی می گیرد و بوی خوش مهربانی را در ریه های خود احساس می کنند. 
نعمت بزرگی است و باید شکر گزار آن بود و دستانی را که چنین فضای ایجاد کرده اند باید بوسید
چه دل انگیز است وقتی می بینی دیگر شمشیر دشمنی از نیام کشیده نمی شود و اسلحه عداوت گلوله هایش سینه ها را پاره نمی کند بلکه گلهای مهربانی بین خانواده های دردمند پخش شده و بوی خوش انسان دوستی مشام همه را عطر آگین می کند. 
سعی وتلاش مردانی از جنس خورشید که تابش انوار نورانی مهربانی شان بر سر خانواده های داغدیده وهمچنین خانواده های مرتکب قتل شده می تابد وامید به زندگی را دیکته کرده و به آنها می فهماند که باید همدیگر را دوست بداریم وبخشش را در زندگی ما ن وارد کرده تا دلها یمان رنگ کدورت ونگرانی نگیرد. 
کسانی که زمینه نجات انسان های دم مرگ را مهیا کرده و با آبرو گرو گذاشتن ملتمس خانواده مقتول می شوند و بخشیدن را از آنان طلب کرده و آنها نیز پاسخ مثبت می دهند باقیات صالحات خود را تضمین کرده اند. 
یکی از کسانی که ثابت قدم در آرامش دادن به خانواده هاست و قدمهایش برای صلح وسازش هیچگاه نخواهد لغزید حاج عدل هاشمی پور است،  او به مثابه تمام دلسوزان با قلبی مهربان و روی گشاده در محافل صلح وسازش شرکت وسهم خویش را ادا می کند و بدون کوچکترین توقع هر کس در هر کجای استان و بخصوص کهگیلویه اورا صدا کند با طیب خاطر و فراق بال حاضر شده و ادای دین می کند. 
خداوند تمام کسانی را که منجر به نجات انسان می شوند جزای خیر دهد انشاله.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/n4D9T
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری