کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

تصادف در محور دهدشت_ سمغان یک کشته بر جای گذاشت

تصادف در محور دهدشت_ سمغان یک کشته بر جای گذاشت

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه گفت:در اثر برخورد یک دستگاه تاکسی پیکان با عابر پیاده در جاده سمغان - دهدشت عابر ۱۶ ساله جانش را از دست داد.

ندای کهگیلویه و بویراحمد/فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه گفت:در اثر برخورد یک دستگاه تاکسی پیکان با عابر پیاده در جاده سمغان - دهدشت عابر ۱۶ ساله جانش را از دست داد.

سرهنگ جهان دیماز با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد یک دستگاه تاکسی پیکان با عابر پیاده در جاده سمغان- دهدشت، بلافاصله مأموران پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران مشخص شد یک جوان ۱۶ ساله در حال تردد از عرض جاده که یک دستگاه تاکسی پیکان با وی برخورد نموده و بلافاصله از محل متواری گردیده که با تلاش مأموران خودروی پیکان متوقف و به پارکینگ دلالت گردید که عابر بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش ندای کهگیلویه و بویراحمدبه نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه عابر حادثه دیده طی اعلام از عوامل بیمارستان، به علت شدت جراحات فوت نموده خاطرنشان کرد: پرونده در این خصوص تشکیل و تحت رسیدگی می باشد.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/y9C3R

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری