یادداشت ها

سردار دلها

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد

سردار دلها

حاج قاسم سلیمانی اسطورایی که خاموشی ندارد

سردار دلها 
باید دل داشت تا معنا و مفهوم سردار دلها را فهمید ودرک کرد آزاد مردی از تبار آریوبرزن و سینه فراخی همچون مالک اشتر،  شیر مردی لر تبار از خطه دلاوران مردان کرمان آنچنان رعب ووحشت در میان کینه ورزان انقلاب اسلامی انداخت که آوازه شجاعتش مرز های جغرافیایی را در نوردید وتا نهایت عالم عشق به آزادی و آزادگی را دیکته نمود. 
سردار حاج قاسم سلیمانی خط شکن جبهه مقاومت درس تاریخ سازی را آنسوی مرز های ایران اسلامی با رشادت به همراهان خویش یادآوری کرده و با گامهای استوار به آنها باوراند که می شود هیمنه پوشالی آمریکا جنایتکار را شکسته و آنچنان درسی به آنان آموخت که تصور اشغال هیچ کشوری را در مخیله قدرت طلبان جنگ افروز کاخ سفید رو سیاه شده نپرورانند . 
سردار دلها حتی در میان مردم آمریکا نیز درس انسانیت وانسان دوستی را تعریفی دیگر رقم زد و اقشار بسیاری در نشست های فراسیاسی بارها به احترام نام او از جای برخاسته وادای احترام نمودند. 
وقار و فروتنی سردار حتی در گردهم آیی های سازمان ملل نیز راه یافته و نمایندگان کشور هایی را که عقیده ایی به اسلام ندارند وادار به گرنش وادای احترام نمود،  هرگاه گوینده نامش را برزبان جاری می ساخت به وضوح مستمعین سردار دلها را در زمان حیاتش تشویق می کردند. 
سردار تا بود کمتر کسی اقدام به مقابله رویارویی با ایران اسلامی را در سر می پروراند واکنون نیز که با قافله سالار شهیدان همراه شده است هیمنه نامش سد محکمی برای حفظ سیانت ایران اسلامی شده است . 
هر چند از میان ما رخت سفر بست اما عشق به او و حکایت دلاوری هایش پیر و جوان،  متدین و لاییک را مجبور به تعظیم در میان آنهمه اخلاص نمود و تا زمان جاری است این عشق به حاج قاسم ادامه خواهد داشت.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Fb2j7
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری