کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

پاداش صبر و توکل صبر گل

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد

پاداش صبر و توکل صبر گل

بالاخره صبر گل پاداش توکل وصبر خودرا از خداوند گرفت و با دستان مردان نیک کردار حلاوت آزادی فرزند را چشید

صبر گل پاداش صبر با توکل 
باید چشم دلمان را باز کنیم و خوبیها را در کنار مان به نظاره نشسته و آنرا به صندوق خانه فراموشی نسپاریم،  ببینیم وقدردان نگاه مهربان مردان خیر ونیکو کردار باشیم. 
همانند خیر لرستانی در کنارمان زندگی می کند و در تمام لحظه ها دغدغه محرومیت ورنج مردمان دیارش را دارد. 
حاج هاشمی همانند تمام مردم استان مان عمل نیکو و مهربانانه خیر لرستانی را با دیده دل دید ونتوانست بی تفاوت از کنار این کار انسانی واسلامی گذر کند بلکه ضمن تقبل بخشی از دیه در این کار خدا پسندانه شرکت ومراتب قدردانی خودرا با پیام ولوح سپاس گزاری از خیر لرستانی نشان داد تا بیاموزیم که دست نیاز آبرو داران نیازمند را بگرمی فشرده و بیاری شان بشتابیم. 
متن پیام سردار هاشمی به شرح زیر می باشد :
بسم الله الرحمن الرحیم 

خدای بزرگ را خاضعانه سپاسگزارم که عمل به شعائر، آموزه های دینی و مساعدت به هم نوعانِ نیازمند، سرلوحه ی اندیشه ی انسان های خیر اندیش و سخاوت پیشه قرار گرفته و همواره مردم از وجود شریف شان بهرمند می گردند.

برادر گرانمایه جناب آقای دکتر علی دولت شاهی خیر نیکوکار لر تبار 
                                                    سلام علیکم
آنگاه که دستان سخاوتمند جنابعالی از آستین مهربانی بیرون آمد تا چشمان منتظر و اشک بار مادر سالخورده در فراق فرزند را به لبخند و شوق دیدار تبدیل نماید، بدانید که قبل از آن، خداوند بزرگ دستان پرمهرتان را به گرمی فشرده است.
بی شک، اقدام ارزشمند جنابعالی در تأمین بخش اعظم دیه و آزاد نمودن انسانی که منتظر و آماده ی اجرای قانون قصاص بوده است هرگز با ملاک های دنیوی قابل سنجش نیست و صد البته فراتر از رضایت ما انسانها، خشنودی و برکت پروردگار را به دنبال دارد.
به یقین، اقدام پایگاههای خبری و نیز قلم بدستانی که در تشریح، تبیین و تبلیغ موضوع، اهتمام ورزیده و همه ی کسانی که به هر نحو ممکن در فراهم نمودن این بستر تشریک مساعی داشته اند در نزد خدای سبحان محفوظ و مأجور خواهند بود ان شاءالله.
ضمن سپاس وافر و تشکر صمیمانه، صحت و سربلندی، مزید توفیقات دنیوی و ترفیع درجات اخروی را از خداوند سبحان برایتان مسئلت دارم.

                            عدل هاشمی پور

         رئیس هیئت مدیره سازمان اقتصادی کوثر

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Ts23N
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری