کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

رئیس جدید میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری شهرستان کهگیلویه منصوب شد

رئیس جدید میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری شهرستان کهگیلویه منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد رئیس جدید میراث فرهنگی شهرستان کهگیلویه منصوب شد

رئیس جدید میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کهگیلویه منصوب شد


در حکمی از سوی مجید صفایی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد، رئیس جدید اداره متبوع در شهرستان کهگیلویه منصوب شد.

به گزارش ندای کهگیلویه و بویراحمد فردا سه‌شنبه ۱۶ دی‌ماه در آیینی از تلاش‌های سیاوش زمان مدیر برتر چند سال اخیر شهرستان کهگیلویه و رئیس سابق میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کهگیلویه تقدیر و حشمت‌اله باقری به عنوان رئیس جدید این اداره منصوب می‌شود.


باقری از کارشناسان با تجربه اداره کل میراث فرهنگی استان بوده که مسئولیت حوزه ریاست اداره کل، کارشناسی حقوقی اداره‌کل و رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان چرام را در کارنامه کاری خود دارد.

مراسم تکریم و معارفه فردا با حضور مسئولان میراث فرهنگی استان به صورت داخلی برگزار می‌شود.

بر پایه این گزارش، فردا همچنین از تلاش‌های ولی‌الله امیری که چند ماهی مسئولیت پیگیری امورات اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کهگیلویه را به عهده داشت، تقدیر می‌شود.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/q6P3B

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 1

13 روز قبل مسعود واعظ مقدم

اخ و بخت مملکتی که نماینده فرستادن فقط جای افراد را عوض کند این بود عزت کجا رفتی ریاست مجلس ..... فکری به حال جوانان کن شما هم یه طرح مثل طرحهای حاج هاشمی ایجاد کنید ....


اخبار سراسری