کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

خنثی کردن نقشه های دشمن توسط شهید سلیمانی

ندای کهگیلویه و بویراحمد

خنثی کردن نقشه های دشمن توسط شهید سلیمانی

شهید سلیمانی به کمک ملّت‌هاى منطقه توانست همه‌ى نقشه‌هاى نامشروع آمریکا در منطقه‌ى غرب آسیا را خنثى کند.

به گزارش ندای کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام افشار امام جمعه چرام در خطبه‌های این هفته شهر چرام گفت: شهید سلیمانی به کمک ملّت‌هاى منطقه یا با کمک‌هایى که به ملّت‌هاى منطقه کرد، توانست همه‌ى نقشه‌هاى نامشروع آمریکا در منطقه‌ى غرب آسیا را خنثى کند.

امام جمعه چرام افزود: این سردار بزرگ توانست در مقابل همه‌ى نقشه‌هایى که با پول، با تشکیلات تبلیغاتی وسیع آمریکایی، با توانایی‌های دیپلماسی آمریکایی، زورگویی‌هایی که آمریکایی‌ها روی سیاستمدارانِ دنیا به‌خصوص کشور‌های ضعیف دارند، تهیه شده بود قد علَم کند و این نقشه‌ها را در این منطقه‌ى غرب آسیا خنثى کند.

وی با بیان اینکه طرح و نقشه آمریکایى‌ها در مورد فلسطین این بود که قضیه‌ى فلسطین را به فراموشى بسپرند؛ فلسطینى‌ها را در حالت ضعف نگه دارند که جرات نکنند دَم از مبارزه بزنند، ادامه داد: خاورمیانه جدید نقشه کلان آمریکا بود، و بر اساس طرح خاورمیانه بزرگ قرار بود، کشورهاى عربستان، سوریه، عراق، یمن، لیبى، به چندین کشور کوچک تقسیم شوند.

افشار ادامه داد: آمریکایى‌ها مایلند لبنان را از مهمترین عامل استقلال لبنان یعنى نیروى مقاومت و حزب الله محروم کنند تا لبنان بى‌دفاع در مقابل اسرائیل قرار بگیرد .

افشار با بیان اینکه سردار سلیمانى غیر از مباحث نظامى از زوایاى دیگر، انسان کم نظیرى در کشور بود، گفت: با این‌که سردار یک ژنرال نظامى بود، ولى در مذاکره یک دیپلمات به‌معناى واقعى بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/c6Z8Q

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری