ورزشی

گلایه های مدیر عامل فراز بام خاییز از استاندار کهگیلویه و بویراحمد

گلایه های مدیر عامل فراز بام خاییز از استاندار کهگیلویه و بویراحمد

نیرو، عرق و احترام، سه اصل مهم در ورزش است که تنها کافی است دو مورد اول را وسط بگذارید تا به سومین مورد یعنی احترام دست یابید.

ندای کهگیلویه و بویراحمد/نیرو، عرق و احترام، سه اصل مهم در ورزش است که تنها کافی است دو مورد اول را وسط بگذارید تا به سومین مورد یعنی احترام دست یابید.

به گزارش پایگاه خبری ندای کهگیلویه و بویراحمد: مجید پارسایی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فراز بام خاییز کهگیلویه ضمن گلایبه از عملی نشدن قول های استاندار و مسئولین در رابطه با این باشگاه گفت: از دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ یک سال و چهار ماه از دیدارمان با استاندار کهگیلویه و بویراحمد می گذرد، در آن دیدار جملات پربار و سرشار از امید در صحبت های جناب استاندار به چشم می خورد.

 

ولی با گذشته این مدت دریغ از عملی شدن یک جمله از آن دیدار…

جناب استاندار اجازه بدهید به اطلاع حضرتعالی برسانم که تیم دوم فرازبام یعنی فرازبام نوین خائیز دهدشت که تشکیل شده از نونهالان و نوجوانان این استان است در کاری عظیم موفق به صعود از گروه خود در لیگ دسته یک هندبال کشور شد.

 

جناب استاندار هم شما و همه مسئولین نظام مقدس جمهوری می دانید که ورزش چقدر می تواند در جلوگیری از معضلات اجتماعی تاثیرگذار باشد، ما گامی برداشتیم برای ساختن نسل آینده لطفا هم گام ما باشید در عمل نه در جملات و کلمات…

 

حالا هنوز چشم انتظار عملی شدن آن جملات رئیس شورای سیاستگذاری ورزش استان هستیم…

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/m8PEa

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری