یادداشت ها

داشته ها را باید داشت

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد

داشته ها را باید داشت

عادت کرده ایم تا آنچه را داریم قدرش را نمیدانیم

داشته ها را باید داشت 
ما عادت کرده ایم هر آنچه را که داریم قدرش را نمی دانیم و آنقدر بی خیالش می شویم که دیگر فراموش مان می شود روزی کسی بود که خدمت به مردم از نان شب برای او واجب تر بود. 
طرحهای زیادی در هنگام حضور حاج عدل هاشمی پور کلید خورد و اکنون در خواب خرگوشی فرو رفته است و حتی لاک پشتی هم حرکت نمی کند تا آنجا که استاندار در تازه ترین فرمایش گفت بیمارستان چرام نیاز به تامین اعتبار جدید دارد و باید برای آن فکری کرد. 
با بودن هاشمی پور هیچ طرحی نیازمند تلاش دیگر مدیران کل و استاندار نبود بلکه خود هاشمی با پیگیری مستمر سران بالا دستی را الزام به دیدن طرح ها می نمود و از دل اعتبارات برای این طرح ها هزینه جذب می کرد و خود پاشنه وزارت خانه های مختلف را برای تامین اعتبار رها نمی کرد تا موفق نمی گردید. 
از وزارت نفت حق آلایندگی برای سرفاریاب طلب نمود و برای بهمیی حق استخراج نفت سهم شهرستان را گرفت و صرف آبادانی راههای مختلف آن شهرستان نمود. 
داشتیم کسی را که از حق شهرستان کهگیلویه بزرگ دفاع می کرد وهیچ نقطه ایی از این دیار محروم نبود که از تلاش های وی بی نصیب مانده باشد حال نشسته ایم و با خود واگویه داریم اگر بود چنین میشد وچنان 
تا فرصت داشتن را داریم قدرش را نمیدانیم وقتی دیگر دستم مان کوتاه شد افسوس نداشتن اورا می خوریم. 
یاد بگیریم داشته هایمان را نگه داریم تا افسوس نداشتن اورا نخوریم.
 ایکاش دیگران هم چون حاج عدل هاشمی پور دلسوزانه و پیگیر برای کهگیلویه بزرگ تلاش نمایند تا بلکه محرومیت بجای مانده هر چه زود تر برطرف شود

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/i6DEq
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 1

2 ماه قبل بخشوده

درود برشما. حقیقت بسیار تلخی است


اخبار سراسری