یادداشت ها

فداکاری را باید فهمید

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد

فداکاری را باید فهمید

یکسال پر زحمت وپر تنش بر پرستاران ما گذشت

دستانی که مهربانی را از بانوی مهر و عاطفه به امانت گرفته است و دلهایی که دریا به آن حسادت می کند و نگاه هایی که عشق به همنوع را هدیه می دهد واین همه را یکجا در وجود پرستاران ما جمع کرده تا در این روزهایی که دلها کمتر امیدوارند بیماران را به امید فردایی روشن همراه با سلامتی نوید دهند و در کنار این انسان هایی که شاید نفس های آخرشان باشد مانده اند تا شاید درهای رحمت حق باز شود و در آخرین نفس عمر دوباره ایی هدیه از جانب خداوند به بیمار محتضر باشد. 
این روز ها خیلی ها تلاش می کنند به سهم خود اندک تسلی به دل پرستاران بدهند وبار زحمات طاقت فرسای آنان را کم نموده تا شاید خستگی یکسال پر مشقت وپر زحمت از جسم پرستاران بدر آید و ادامه راه کمی دلگرمی مهمان دلهای دریایی شان گردد. 
سخت است کمی بیندیشید وخودرا جای آنان بگذارید،  چند روز دوام می آورید،  یاوه نگویید که دستمزد می گیرند. شما،  آری شما. چقدر می گیری شبانه روز با کرونا همنزل باشی و حسرت دیدن کودکانت بردلت بماند و از پشت شیشه،  آنهم چند دقیقه کودک خود را ببینی. 
براستی خیلی توان می خواهد،  وقتی بدون غرض و مرض کار پرستاران را تجزیه و تحلیل می کنیم هیچکدام نمی توانیم بجای آنها انجام وظیفه نماییم،  پس باید از ته دل دعایشان کنیم که خداوند صبر و تحمل شان صد چندان کند تا این روزهای سخت کرونایی به اتمام برسد و هم جامعه وهم پرستاران عزیز رنگ آسایش را در زندگی احساس کنند و باقی مانده عمرمان بدون دلهره طی شود. 
زبانم الکن است و قلمم ناتوان از بیان عمق فداکاری شما اما بقدر بضاعت خویش تولد بی بی زینت سلام اله و روز پرستار را به همه ی زحمت کشان عرصه درمان بخصوص پرستاران وپزشکان تبریک می گویم باشد که دولتمردان ما قدر زحمات شان را بدانند.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/i4K5W
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری