اخبار سراسری

سرفاریاب پایان ماراتن انتخابات

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد

سرفاریاب پایان ماراتن انتخابات

هاشمی: به ضرب علی که همان حمایت شما مردم می باشد و یا به مهر علی که اعتماد مردم است به مجلس خواهم رفت

سرفاریاب پایان ماراتن 
شهر سرفاریاب جشن پایان ماراتن انتخابات را برگزار کرد حضور دلگرم کننده مردم مومن وبا اصالت سرفاریاب وکثرت جمعیت تیر خلاص این ماراتن را شلیک کرده و جشن زود هنگام پیروزی را برگزار نمود. 
در حضور سردار سازندگی حاج عدل هاشمی پور برنامه های متنوعی اجرا گردید وسپس کاندیدای مجلس شورای اسلامی حاج عدل هاشمی پور در سخنانی مهیج شور واحساس را به جمع حاضر تزریق نمود و مردم با هلهله وشادی سخنان سردار قلوب را همراهی کردند. 
سردار هاشمی ضمن برشمردن کارهای انجام شده از مردم خواست با حضوری حماسی در پای صندوق های رای نگذارند طرحهای نیمه تمام راکد شود او همچنین اشاره کرد هر رای شما پشتوانه سرعت بخشیدن به پروژه ها می باشد و نگذارید رقیب در دلها یتان رعب ووحشت ایجاد کند. شانتاژ تبلیغی فریب تان ندهد،  شما برنده انتخابات هستید واینرا شک نداشته باشید. 
حاج هاشمی پور گفت :
_ خودتان را خسته نکنید. به مهر علی که اعتماد مردم است یا به ضرب علی که همان حمایت شما مردم می باشد به مجلس خواهم رفت. 
سخنان هاشمی پور موجی از شور وهیجان را به جمعیت درون جایگاه هدیه کرد و مردم نیز با شعار هاشمی هاشمی حمایتت می کنیم پاسخ سردار را دادند. 
سرفاریاب بر همه حرف و حدیث ها پایان داده وخیال همه را راحت نمود و انشاله در دوم اسفند ماه جشن شادمانی را بهمراه قاطبه ی مردم خواهند گرفت و این از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Ny62H
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری