اخبار سراسری

حذف یکی دیگر از مدیران کارنامه دار و ملی " لر "

حذف یکی دیگر از مدیران کارنامه دار و ملی " لر "

وزیر صمت، وجیه‌الله جعفری را به عنوان رئیس جدید هیات مدیره و مدیر عامل ایمیدرو جایگزین خداداد غریب پور کرد...

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل جدید سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) را منصوب کرد.
علیرضا رزم حسینی، «وجیه‌الله جعفری» را به عنوان رئیس جدید هیات مدیره و مدیر عامل ایمیدرو جایگزین خداداد غریب پور کرد.
جعفری، پیش از این مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (ایمپاسکو) بوده است.خداداد غریب‌پور جهان‌آباد از فرزندان کهگیلویه و بویراحمد است. وی پیش‌تر و در فاصله سال‌های ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۴ به مدت ۸ سال فرمانداری بویراحمد در دولت اصلاحات را برعهده داشته‌است. در سال‌های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵ مدیرعاملی پتروشیمی شازند اراک را بر عهده داشته و از گزینه‌های استانداری کهگیلویه و بویراحمد در دولت حسن روحانی بوده‌است. 
خدادداد غریب‌پور که مدیریت موفقی در ایمیدرو داشت، بعد از برکناری رضا رحمانی از وزارت صنعت در اردیبهشت ۱۳۹۹، یکی از گزینه‌های اصلی تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت مطرح شده بود.

غریب پور که بعد از رفتن مدرس خیابانی از سرپرستی وزارت صنعت جزو گزینه های وزارت به شمار میرفت امروز به یکباره از سوی رزم حسینی از معاونت وزارت کنار گذاشته شد.

این در حالیست که غریب پور در طی سالیان اخیر از مدیران موفق و با کارنامه ی درخشان در حوزه صنعت بوده که حذف ایشان در این مقطع جای بسی تامل و تفکر دارد...

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/o2FQq

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری