گچساران و باشت

گچساران و باشت را گل سرسبد جنوب خواهیم کرد

گچساران و باشت را گل سرسبد جنوب خواهیم کرد

ساسان تاجگردون امیدوارم با همکاری و همدلی همه عزیزان بتوانیم توسعه اقتصادی را بهتر از گذشته برای همشهریان به ارمغان آوریم

گچساران و باشت را گل سرسبد جنوب خواهیم کرد

وی تصریح کرد: امیدوارم با همکاری و همدلی همه عزیزان بتوانیم توسعه اقتصادی را بهتر از گذشته برای همشهریان به ارمغان آوریم.

 

ندای کهگیلویه و بویراحمد؛ کاندیدای انتخابات میان دوره‌ای گچساران و باشت تاکید کرد: با حمایت مردم و همدلی نخبگان و اجرای برنامه‌های توسعه محور می‌توانیم این منطقه را به گل سرسبد جنوب ایران تبدیل کنیم.

به گزارش ندای کهگیلویه و بویراحمد؛ساسان تاجگردون در اولین لایو اینستاگرامی اش با اشاره به پتانسیل‌ها و توانمندی‌های گچساران و باشت گفت: می‌توانیم دست در دست هم با وحدت و اتحاد برای عمران و آبادانی منطقه تلاش نماییم.

 

وی با اشاره به برخی از توانمندی‌های گچساران و باشت به خصوص در حوزه‌های نفت، گاز، پتروشیمی کشاورزی، گردشگری، صنایع تبدیلی و نیروی انسانی تاکید کرد: می‌توانیم با تکیه بر داشتهایمان به توسعه پایدار برسیم.

 

این فعال سیاسی تصریح کرد: کسانی می‌توانند از این پتانسیل‌ها و توانمندی‌های موجود برای عمران و آبادی منطقه و توسعه پایدار گچساران و باشت استفاده نمایند که برنامه داشته باشند و با استفاده از نظرات کارشناسان آن‌ها را در سطح ملی به خوبی اجرا نمایند.


تاجگردون استفاده از توصیه‌ها و تذکرات نخبگان را در مسیر انتخابات برای خود امری ضروری و واجب برشمرد و ادامه داد: از همه عزیزان می‌خواهم که مرا در این مسیر با ارائه نقطه نظرات، تذکرات و توصیه‌ها همراهی نمایند. ‏

 

وی گچساران و باشت را شایسته توسعه بهتر از گذشته دانست و تصریح کرد: امیدوارم با همکاری و همدلی همه عزیزان بتوانیم توسعه اقتصادی را بهتر از گذشته برای همشهریان به ارمغان آوریم.


تاجگردون در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به معضل بیکاری برای جوانان گچساران و باشت گفت: می‌توان با اجرای پروژه‌های مهم اقتصادی در بخش‌های مختلف نفت، گاز و پتروشیمی، کشاورزی؛ صنایع تبدیلی، گردشگری و بوم گردی نرخ بیکاری را در این منطقه کاهش داد و خانواده‌ها را از نگرانی رهانید

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/z7SMb

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری