سیاست

رهبری معظم بیهوده سخن نمی گوید

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویر احمد

رهبری معظم بیهوده سخن نمی گوید

رهبری حجت را بر مدیران تمام کرده است

رهبر معظم بیهوده سخن نمی گوید 
بارها و بارها به اثبات رسیده که هر سخنی از زبان رهبر فرزانه انقلاب گفته شده در کمترین زمان ممکن مردم با گوشت و پوست خود آنرا لمس کرده اند ویا در آن موضوع هنوز مردم گرفتار هستند نمونه اش فرمابشات اخیر ایشان است که اشاره فرمودند مشکلات ما ربطی به تحریم ها ندارد، ما در مملکت همه چیز داریم. 
نمیدانم آنهایی که مملکت را به این روز رسانده اند کی دست از سر کچل مردم بر می دارند ولگام امور را به اهلش می سپارند. 
ای کسانی که خصوصی سازی را ملک تلق خویش دانسته وبه کمترین قیمت ممکن به کسانی می فروشید که ذره ایی تجربه مدیریت کارخانه ایی را ندارند و فقط بدنبال حیف و میل بیت المال هستند آنهم به قیمت فلاکت کارگران مشغول بکار در آن کارخانه ومجموعه و آنقدر به این کارشان ادامه می دهند تا فریاد مظلومیت آنان را به عرش برسانند و سپس با اعوان وانصار شان آنها را آشوب گر خطاب می کنند. 
مشکل ما از کسانی است که نبض گمرگ را بدست گرفته و انبار های خودرا مملو از نیاز و احتیاجات مردم می کنند و سپس با احتکار مملکت را به سمت سقوط هل می دهند. 
اشکال در آنجاست که اقتصاد را بازیچه دست خود و امثال خود کرده و آنقدر بدون کارشناسی شدن طرح و برنامه می دهند تا خزانه مملکت را خالی نموده و دشمنان خارجی ما را شادمان از بی مدیریتی خویش می نمایند. 
اشکال آنجاست که عده ای مافیای دارو را در سیطره وتملک خویش دارند و تا آنجا پیش می روند که صدای وزیر بهداشت نیز در می آید که 1300000 دلار دارو معلوم نیست سر از کجا در آورده است جناب رییسی رهبری معظم تیر خلاص اعمال افراد خاطی را شلیک کرده اند و می طلبد شما بعنوان بالاترین مقام تصمیم گیر حوزه قضایی وارد عمل شده و به صغیر و کبیر خیانت کاران به مردم وانقلاب رحم نکنید و مطمعن باشید مردم همه جوره پشت سر شما ایستاده واز اعمال انقلابی شما حمایت می کنند. 
این مملکت دیگر  بیش از این تحمل رنج و درد را ندارد،  مردم کمرشان زیر بار سود جویی افرادی خاص شکسته است و دیگر تحمل ندارند به فریادشان برسید،  رهبری حجت را بر مدیران تمام کرده است شمشیر عدالت علی را می خواهد وپای فشاری حسین ابن علی در عقیده وایمان به دین را و سماجت حمزه سید الشهدا  در بدست آوردن پیروزی.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/z4Z2L
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0