یادداشت ها

کاش قدر داشته هایمان را بدانیم

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویر احمد

کاش قدر داشته هایمان را بدانیم

انسان فراموش کار است و خوبی را خیلی زود فراموش می کند

کاش قدر داشته هایمان را می دانستیم 
گاهی انسان بقدری به خود مغرور می شود که حواسش به داشته های با ارزش نیست و به راحتی از کنار آن عبور می کند و چشم بر تمام محاسنی می بندد که دیگران کمتر از آن برخوردار اند. 
داشتن افراد نخبه و صاحب قدرت در مجموعه مدیران بالا دستی یکی از داشته هایی است که هم استانی های ما کمتر متوجه ارزشمند بودن آنها هستند و نه تنها زمینه قدرتمند شدن آنها را فراهم نمی کنند بلکه با حواشی های بی دلیل و بی ارزش وقت و انرژی آن فرد را صرف جوابگویی به حواشی می نمایند. 
هم من و هم شما بارها شاهد بودیم که راه اندازی فسفات و بیمارستان چرام وپتروشیمی دهدشت ونیروگاه سیکل ترکیبی پادوک وجاده پاتاوه به دهدشت را به سخره گرفتیم و راه افتادن آنها را ناممکن رقم زدیم و بخورد مردم دادیم،  غافل از این که نه تنها هیچ کمکی به مردم نکرده ایم بلکه آن توانی را که در شکل گیری وحتی پیگیر بودن این طرح ها بود مشغول حواشی نمودیم. 
حال که یکسال از عدم حضور حاج عدل هاشمی پور نماینده اسبق مردم در مجلس شورای اسلامی می گذرد اهمیت طرح ها یکی یکی چهره می نماید و با ارزش بودن آنها بیشتر مشخص می شود تا جایی که دیگران ضمن حضور در این پروژه ها اهمیت و جایگاه آنرا گوشزد می کنند. 
حاج عدل هاشمی پور یکی از محدود دلسوزان استان بوده و هست که همواره سربلندی استان برایش افتخار است و از هیچ کمکی برای برون رفت محرومیت آن کوتاهی نکرده و نمی کند کما اینکه در کار ارزشمند ی در هلدینگ اقتصادی کوثر زمینه تخصیص اعتبار برای راه اندازی مجدد کارخانه آرد یاسوج را مهیا نمود تا شاید تعدادی جوان بیکار جذب این کارخانه شوند. 
خیلی ها گفتند یاسوج چه نفعی برای شهرستان کهگیلویه دارد اما در نگاه فراتر حتما برای همه ی نقاط استان منفعت دارد چرا که استان را بی نیاز از دیگر نقاط کشور در زمینه تامین آرد خواهد کرد. 
حاج عدل هاشمی پور قصد خدمت به مردم را دارد کدام نقطه استان برایش مطرح نیست بلکه رضای خداوند ورضایت مردم مد نظر ایشان است که همواره چنین کرده است. 
باشد که در باور هایمان نسبت به داشته های مان تجدید نظر کنیم و آنها را ناامید از عمل خیر نگردانیم.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/b4A2G

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری