بین الملل

شام آخر در عروسی

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد

شام آخر در عروسی

شک نکنید لقمه لقمه غذایی که مردم در عروسی شما روانه حلق و شکم خویش می کنند بسته های کرونایی است

شام آخر در عروسی 
دعوت از بستگان بمناسبت عروسی از مراسمات قدیمی استان ما می باشد که البته در زمان خودش حرکت بسیار زیبایی است که تمامی خویشاوندان گرد هم آمده و از احوالات همدیگر با خبر می شوند. 
اما در روزهای که بیماری منحوس کرونا جان افراد بیشماری را در استان و شهرستان های مختلف گرفته و می گیرد آیا همچنان بر اجرای این رسم پای فشاری کردن دور از عقل نیست که هست. 
درست است که عروسی کردن اکنون مشکل بزرگی و تجمع فامیل می تواند با هدایای خود قسمت کوچکی از هزینه ها را جبران کند اما به این فکر کرده اید که شما بستگان نزدیک خود را به آخرین شام سلامتی شان دعوت کرده اید و شک نکنید لقمه لقمه غذایی که مردم می خورند بسته های کرونایی است که سرازیر حلق و شکم خویش می کنند و شما بعنوان دعوت کننده مقصر اصلی این همه گیری کرونا در میان فامیل می باشید. 
اصلا اینگونه فکر نکنید حالا کی گرفته و کی نگرفته حضور افراد در هر مجموعه می تواند زمینه همه گیر شدن کرونا را فراهم نماید و بنا بر گزارش های گوناگون صحت این ادعا به اثبات رسیده است و هر انسان عاقلی می داند  ابتلا درون جمعیت ها از هر جای دیگری متحمل تر است تا مکان های که جمعیت کمتری دارد. 
پس جناب داماد و خانم عروس برای یک شب دلخوشی خودتان فامیل و بستگان را در کام مرگبار کرونا نیندازید و آنها را از نعمت سلامتی محروم نکنید که شما مصداق بارز این جمله خواهید شد. 
شام مرگ در عروسی تقسیم نکنید

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/An4b2
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری