گچساران و باشت

حضور اردلان زینل زاده در انتخابات میاندوره گچساران و باشت

فوری ؛

حضور اردلان زینل زاده در انتخابات میاندوره گچساران و باشت

اردلان زینل زاده جوان که دارای افکار و عقایدی متفاوت از دیگر اصولگراهاست را میتوان علمدار نئو انقلابیگری و نماینده گفتمان عدالت خواهی و جبهه مستقل مردمی در گچساران دانست...

امروز اخباری حکایت از مرخصی اردلان زینل زاده از اداره کل آموزش و پرورش شنیده شده است. این بدان معناست که ظاهراً وی قصد حضور در صحنه انتخابات را دارد.

به گزارش ندای کهگیلویه و بویراحمد از گچساران ، اردلان زینل زاده جوان، دور پیشین بدور از هر گونه حواشی در انتخابات شرکت کرد.

وی دارای افکار و عقایدی متفاوت از دیگر اصولگراها می باشد. میتوان وی را علمدار نئو انقلابیگری و نماینده گفتمان عدالت خواهی و جبهه مستقل مردمی در گچساران دانست. در دوره گذشته وی بعد از نماینده پر قدرت از لحاظ همه ابزار در دسترس و سید قدرت حسینی نامزد تشکیلات پرنفوذ راست سنتی، نفر سوم انتخابات شد. 

انتخاباتی که در آن جریان اصلاحات و تاجگردون به رهبری غلامرضا تاجگردون، سید قدرت الله حسینی بحرینی به عنوان رهبر جریان اصولگرایی و اتحاد اصولگرایی و هومان عسکری کاندیدای قشقایی حضور داشتند. اکنون از یک سو تاجگردون از حضور در انتخابات منع شده است و از سوی دیگر اتحاد اصولگرایی متلاشی شده است.

حضور علیمراد جعفری که در دور قبل به کمپین حسینی پیوسته بود و همچنین حضور ریحان محمدپور و شیخ کرمی در صحنه انتخابات آینده حاکی از آن است که باید آرا سید قدرت الله حسینی را بسیار کمتر از دور قبل در نظر گرفت. در هیاهوی اعلام کاندیداتوری این چند گزینه، سکوت زینل زاده و چراغ خاموش حرکت کردن وی نشان دهنده پختگی سیاسی وی است، و باید منتظر ماند در روزهای آینده زینل زاده و تیمش چه هدفی را دنبال می کنند.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/o8LAz

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 1

3 ماه قبل حیدر

اقای زینل زاده 8000رای قبلی تکرار میشود نیایید بهتراست


اخبار سراسری