کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

فراخوان عمومی انتخاب مدیر امور آب و فاضلاب کهگیلویه

برای اولین بار در استان صورت گرفت:

فراخوان عمومی انتخاب مدیر امور آب و فاضلاب کهگیلویه

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد فیض اله پاسره از اعلام فراخوان عمومی برای انتخاب مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان کهگیلویه خبر داد.

ندای کهگیلویه و بویراحمد: به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد فیض اله پاسره  از اعلام فراخوان عمومی برای انتخاب مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان کهگیلویه خبر داد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آبفا کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: در راستای راهبرد شایسته گزینی و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه افراد واجد شرایط عمومی و اختصاصی خدمتگزاری این فراخوان اجرا شد.

پاسره گفت: برای اولین بار در استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب مدیر امور با اعلام فراخوان عمومی انجام می گیرد.
وی تصریح کرد: انتخاب مدیر امور آبفا شهرستان کهگیلویه با لحاظ و رعایت کلیه شرایط اعلامی در فراخوان شامل: اهم وظایف و مسئولیت های جایگاه اداری مورد نظر، شرایط احراز و شایستگی های عمومی و اختصاصی مورد انتظار انجام می‌گیرد.
پاسره یادآور شد: این رویه برای انتخاب سایر مدیران امور آب و فاضلاب شهرهای استان نیز اجرا خواهد شد و انتخاب مدیران  از طریق فراخوان خواهد بود.
مدیرعامل شرکت آبفا کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: متقاضیان علاقمند خدمتگزاری می توانند با مراجعه به سایت شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد به آدرس www.abfa-kb.ir فرم درخواست را تکمیل  و مدارک مورد نیاز را حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۸/۱۸ از طریق سایت مذکور ارسال نمایند.
پاسره خاطرنشان کرد: پس از ارزیابی اولیه مدارک متقاضیان توسط کارگروه آبفا استان براساس معیارهای اعلامی، از افراد برگزیده و واجد شرایط برای مصاحبه حضوری دعوت بعمل می‌آید.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Cf5e9

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 3

11 ماه قبل r.nik

بسیارکار فوق العاده ای هست وعدالت اجتماعی به این میگن.


11 ماه قبل احسان ت

یعنی آدم یه حرف های میشنوه دلش میخواد باور کنه من و سید باقر


11 ماه قبل مصطفی مصطفی پور

با سلام، در صورتی که این کار، واقعی انجام پذیرد، واقعاً شایسته تقدیر بوده و باید این اقدام مدیرعامل محترم شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد را ستود، چرا که استارت شایسته گزینی و عدالت خواهد بود.


اخبار سراسری