اخبار سراسری

حضور حداکثری زنان در شبی بیاد ماندنی

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویر احمد

حضور حداکثری زنان در شبی بیاد ماندنی

زنان وبانوان دهدشت با حماسه حضور حمایت بی دریغ خودرا از حاج عدل هاشمی پور اعلام نمودند

زنان وبانوان دهدشت حماسه آفریدند 
حضور با شکوه بانوان نیم موثر انتخابات در شبی بیاد ماندنی بمناسبت میلاد با سعادت دخت نبی اکرم حضرت فاطمه زهرا سلام اله علیها و روز زن در مراسمی که به همین مناسبت برگزار شد اعلام حمایت خودرا از حاج عدل هاشمی پور ابراز داشته و با صدایی رسا بگوش مردم کهگیلویه بزرگ رساندند. 
خانم دکتر عبادالهی در این مراسم بیان داشتند :
- زنان ما در عرصه انقلاب جزو اولین ها بوده اند و لازم است بر مدیران ارشد نظام و بخصوص استان از قابلیت های آنها در مدیریت استان استفاده شود و این خیل عظیم را نادیده نگیرند. 
وی در ادامه سخنان خود اضافه کرد :
-  ما از جناب حاج عدل هاشمی پور تقاضا داریم بحول و قوه الهی با رفتن به مجلس شورای اسلامی این پتانسیل مهم را مد نظر داشته و حضور حداکثری زنان را به عنوان پشتوانه خویش تلقی کرده و در مدیریت استان از قابلیت آنها استفاده نمایند. 
در ادامه مراسم حاج عدل هاشمی پور سردار قلوب ومهربانی به بیان نقطه نظرات خویش پرداختند واینگونه بیان داشت :
- من اطلاع واثق دارم که این مردم مرا برای خدمت گذاری خویش انتخاب کرده و می کنند و بد اخلاقیها تاثیری بر مردم نخواهد داشت ، با ترفند های سینمایی نمی توانی مردم را فریب دهید ، جمعیت خود نشان از حضور حداکثری آنها دارد. 
سردار سازندگی در ادامه افزود :
- مردم عزیز گول شانتاژ های تصویری  را نخورید رقیب با آوردن تیم سینمایی ونشان دادن جمعیت کم موجود پیرامون خودرا زیادتر نشان می دهد ، اینها حقه های سینمایی است ، من به مهر علی راهی مجلس می شوم و پروژه های نیمه تمام را به اتمام خواهم رساند و کهگیلویه بزرگ را در مسیر سازندگی و پیشرفت باقی می گذارم و هیچ کس نمی تواند در این راه خللی وارد کند ، مردم شما نگران نباشید حاج هاشمی انتخاب مردم خواهد بود.. 
فریاد های ممتد مردم با شعار (هاشمی هاشمی حمایتت می کنیم گوش فلک را کر نموده بود)  واین نوید پیروزی بی قید و شرط در سوم اسفند خواهد بود.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Fo97Q
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری