بویراحمد-دنا-مارگون

تدابیر و تلاش ها به بار نشست/ معارضات محلی پروژه آبرسانی محمد آباد و بهارستان چیتاب حل شد

مدیرعامل آبفا استان خبر داد:

تدابیر و تلاش ها به بار نشست/ معارضات محلی پروژه آبرسانی  محمد آباد و بهارستان چیتاب حل شد

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد فیض الله پاسره از رفع معارضات پروژه آبرسانی به روستاهای محمد آباد و بهارستان چیتاب خبر داد.

ندای کهگیلویه و بویراحمد: به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد فیض الله پاسره از رفع معارضات پروژه آبرسانی به روستاهای محمد آباد و بهارستان چیتاب خبر داد.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آبفا استان گفت: این پروژه در سال ۱۳۹۷ از محل اعتبارات تعمیر،نگهداری و نگهداشت شبکه های آبرسانی شروع شده و قریب به ۱۰میلیارد ریال اعتبار نیز صرف احداث یکباب مخزن ۲۰۰متر مکعبی و اجرای ۳کیلومتر لوله گذاری گردیده شده است.
وی تصریح کرد: پروژه آبرسانی به روستاهای محمد آباد و بهارستان چیتاب که در راستای تقویت و افزایش کیفیت آب شرب بهداشتی اجرا گردیده قریب به ۹۰ خانوار از نعمت حیاتی آب شرب بهداشتی برخوردار گردیده و جا دارد از همکاری ساکنین و معتمدین روستای محمدآباد و از توصیه ها و رهنمودات حکیمانه نماینده ولی فقیه در استان، تدابیر امام جمعه و بخشدار چیتاب و از دستگاه قضائی استان بخصوص تصمیمات قاطع دکتر ملک حسینی دادستان و آقای تمدن معاون دادستانی مرکز استان که در راستای صیانت و حفاظت از بیت المال و مرتفع نمودن معارضات پروژه مورد نظر تلاشهای وافری را به منصه ظهور گذارده و همینطور از تلاشهای دفتر امور حقوقی شرکت آبفا استان که هماهنگی های کثیری را در راستای رفع معارضات با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و توانمندی های مقامات و مسئولان اداری و معتمدین محلی رقم زدند صمیمانه تشکرو قدردانی نمائیم.
مدیرعامل آبفا استان اظهار داشتند: در استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از یکهزار و۶۴۰ روستا وجود دارد که شرکت آبفا به آنان خدمات رسانی می نماید.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Rt38C

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 1

6 ماه قبل قدرت ...نادریان

اقای دکتر پاسره دستتان طلا اماروستای نادراباد علرغم تبلیغات وسیع براثرکوتاهی پیمانکار فاقد اب اشامیدنی هست وشکایت هم بجایی نرسید اگر میتوانید بفریادبرسید بااحترام