بین الملل

مظلومیت شهدای هنرمند

مظلومیت شهدای هنرمند

از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون هیچ کس بفکر پاسداشت هنرمندان شهید نبوده است

مظلومیت شهدای هنرمند 
از بدو پیروزی انقلاب تاکنون شهدای بسیاری تقدیم درخت تنومند انقلاب اسلامی گردید تا با خون هایشان هرروز پربارتر شود و ریشه دواند. 
از خیل عظیم شهدا تعدادی نیز از قافله هنر است که تا به امروز کمتر مدیری از آنان یاد و یا تجلیل نمود و هیچ کس یادشان را گرامی نداشت. 
همت بلند انجمن نمایش استان بهمراه سخاوت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ودغدغه مند بودن اداره کل بنیاد شهید برای اولین بار مقرر گردید که از این عزیزان شهید هنرمند قدردانی شود تا هنرمندان متوجه شوند در هر صورتی مورد احترام مدیران ارشد نظام هستند چه برسد به زمانی که جزو قافله شهدا باشند. 
اما گویا ارشد ترین مدیر استان فراموش کرده اند که هنرمندان حق بلا استثنایی به گردن آنها دارند بدلیل تلاش برای بسط و گسترش فرهنگ غنی اسلام با زبان هنر بخصوص تئاتر در جامعه دیروز و امروز ایران عزیز مان و انتظار می رفت جنابان از کنار این مراسم با سکوت گذر نکنند بلکه خود از پرچم داران برگزاری مراسم باشند. 
خواهی نخواهی با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی زیر نظر علوم پزشکی این مراسم برگزار خواهد شد اما جای خالی مدیران ارشد استان را هیچ بهانه ایی پر نخواهد کرد و می طلبد حتی نماینده گان استان نیز در مراسم شرکت و گوشه ایی از زحمات عزیزان مان در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را بعهده بگیرند تا خستگی از تن این برادران متعهد و مقید به پاسداشت شهدا بیرون آمده و تنها بودن خویش را احساس نکنند. 
اهمیت دادن به فرهنگ و هنر وشناخت واقعی این وادی حکایت از فهم ودرک صحیح  تاثیر گذاری کارهای هنری دارد و الحمداله مدیران ارشد استان از این خصیصه برخوردار هستند. 
اصحاب رسانه چشم انتظار ورود بزرگان استان در این مراسم پاسداشت شهدا می باشند تا به نحو احسن سرتیتر خبری شان گردد،  انشاله که اینگونه شود.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/m6CJw
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری