اخبار سراسری

افزایش نگران کننده شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اعلام کرد:

افزایش نگران کننده شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونای استان به 183 نفر خبر داد و عنوان کرد: طی 24 ساعت گذشته متاسفانه یک هم استانی بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده است.

ندای کهگیلویه و بویراحمد:رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونای استان به 183 نفر خبر داد و عنوان کرد: طی 24 ساعت گذشته متاسفانه یک هم استانی بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده است. 

 به گزارش ندای کهگیلویه و بویراحمد به نقل ازروابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر پرویز یزدانپناه گفت: هم اکنون 333 بیمار در بیمارستان های معین کرونای استان بستری بوده که از این تعداد 160 نفر مبتلای قطعی و 27 نفر در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند. 

 
وی اذعان داشت: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون 9876 مورد گزارش شده است.
 
دکتر یزدان پناه اضافه کرد: از 270 نمونه دریافت شده از آزمایشگاه، بیشترین موارد مربوط به کهگیلویه، بويراحمد، گچساران و چرام است. 
 
دکتر یزدانپناه افزود: استفاده از ماسك، رعايت فاصله گذاري فيزيكي، عدم شركت در تجمعات، عدم خروج از خانه بجز در موارد ضروري و شستن مکرر دست ها‌ از مهمترین توصیه های ما به مردم است.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطر نشان کرد: امیدواریم مردم شریف استان ضمن عمل به توصیه ها از مسافرت به استان های همجوار که در وضعیت قرمز و يا هشدار قرار دارند، خودداری کرده و سلامت خود و جامعه را به خطر نیندازند.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنين مردم بايد از حضور در اماكن شلوغ و سربسته و يا در مكانهايي كه احتمال آلودگي وجود دارد مانند موسسات پزشكي، مطب ها و بيمارستانها بجز در موارد ضروري پرهيز نمايند.
لینک کوتاه : http://n-kb.ir/m6ZFj

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری