ورزشی

تیم فوتبال پاسارگاد،قهرمان جام شهدای سلامت شهرستان کهگیلویه

تیم فوتبال پاسارگاد،قهرمان جام شهدای سلامت شهرستان کهگیلویه

دیدار پایانی مسابقات بزرگسالان فوتبال شهرستان کهگیلویه،امروز با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی در ورزشگاه آزادی دهدشت برگزار شد

 

تیم فوتبال پاسارگاد،قهرمان جام شهدای سلامت شهرستان کهگیلویه 

دیدار پایانی مسابقات بزرگسالان فوتبال شهرستان کهگیلویه،امروز با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی در ورزشگاه آزادی دهدشت برگزار شد.

ندای کهگیلویه و بویراحمد/ابوالحسن دلباز رئیس هیئت فوتبال شهرستان کهگیلویه با ابراز خرسندی از برگزاری مسابقات ضمن عرض تبریک به تیم فوتبال پاسارگاد قهرمان جام شهدای سلامت فرمودند: این مسابقات با حضور ۱۰ تیم در دو گروه ۵ تیمی برگزار گردید. که در نهایت تیم های فوتبال فولاد و پاسارگاد به فینال مسابقات راه یافتند ومهمترین هدف برگزاری مسابقات معرفی تیم قهرمان به عنوان نماینده ی شهرستان کهگیلویه در مسابقات لیگ دسته یک استان بود.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان کهگیلویه اظهار داشتند؛به افتخار جان نثاران حوزه ی بهداشت و درمان کشور عزیزمان،عنوان مسابقات را جام شهدای سلامت نامیدیم تا بتوانیم در آوردگاه ورزش به خادمین ملت ادای احترام کنیم و از مستطیل سبز پیام دهیم هرگز شهدای عزیزمان را فراموش نمی کنیم و به نام نیک آنها افتخار میکنم.

علیرضا اتابک فرماندارشهرستان کهگیلویه، ضمن عرض تبریک به کمیته ی برگزاری مسابقات و تیم فوتبال پاسارگاد،توسعه ی ورزش فوتبال در شهرستان کهگیلویه را نوید بخش فردایی دانست که از دل همین مسابقات،جوانان مستعد و باارزشی همچون قائم اسلامی خواه و رضا جبیره رشد میکنند و با گام های استوارشان در آینده ای نزدیک،نام زیبای شهرمان را امروز بهتر از دیروز پر آوازه خواهند کرد.

فرماندار شهرستان کهگیلویه با آرزوی موفقیت و کسب عناوین مختلف ورزشی برای جوانان این کهن دیار مظلوم فرمودند بیایید برای مبارزه با آسیب های اجتماعی،کوچه پس کوچه های شهرمان را به نام قهرمانان و ورزشکاران تزئین کنیم، و با فرهنگ سازی جوانان بیشتری را به سمت ورزش جذب کنیم تا احیاگر نام بلاد شاپوری باشند که سالهاست  نامش ،بر دیباچه ی تاریخ این سرزمین به عنوان مهد اخلاق و ایثار و شجاعت حک شده است.

در پایان این مسابقات ، جام قهرمانی به شاگردان سید قاسم جعفری مربی تیم فوتبال پاسارگاد که توانستند بعد از ۹۰ دقیقه بازی طاقت فرسا که با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید و درنهایت در ضربات پنالتی با نتیجه ۴ بر ۳ تیم فولاد را شکست دادند اهدا گردید.

تیم فوتبال پاسارگاد قهرمان جام شهدای سلامت بعنوان نماینده ی شهرستان کهگیلویه به مسابقات لیگ دسته یک استان صعود کردند. 

یادآور می شوم تیم فوتبال ستارگان شرونی نیز از طرف کمیته برگزاری مسابقات بعنوان تیم اخلاق جام شهدای سلامت معرفی گردید.

نگارش؛علی صادقی

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/x8EMk

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0