سیاست

به چه قیمتی؟؟

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد

به چه قیمتی؟؟

هجمه به افراد دلسوز ضربه جبران ناپذیری به پیکر نحیف توسعه کهگیلویه بزرگ است

هجمه به دلسوزان به چه قیمتی 
در چهل سال گذشته کمتر مشاهده شد که فردی علاوه بر خواسته های خویش کار برای مردم اولویت و سرلوحه تمام تلاش هایش باشد و اگر هم پیدا شد سیل عظیم هجمه چه با دلیل و چه بی دلیل بسمت او روانه گشت تا بلکه اورا از مسیر خدمت به مردم دور سازند و وی را درگیر بازی های سیاسی کنند. 
یکی از این افراد حاج عدل هاشمی پور بود که مردم همان هایی که وی سنگ محرومیت شان را به سینه می زد قدر ندانستند و آنقدر بر این قدر نشناسی پای فشردند تا وی را از چرخه خدمت بیرون راندند. 
یکی از عمده دلایل که مردم سخن می راندن عدم توجه حاج عدل به خواسته فردی شان بوده است و نه مطالبه عمومی وهر کسی نتوانست به خواسته اش برسد اورا ناکار آمد خواند وبر علیه ایشان سم پاشی را شروع کرد و این افراد از هر حیله و نیرنگی عبا نداشتند و محرومیت منطقه برای آنها هیچ معنای نداشت و ندارد،  این افراد دنباله رو هر کسی شوند نگاهشان همین گونه است. 
البته حاج عدل هاشمی پور هم در این میانه بی تقصیر نبود،  بالا بردن سطح توقع مردم و نیت خیر خدمت رسانی و دادن قول مساعد به مردم و برآورده نشدن خیلی از قول ها عامل مهم در شکل گیری هجمه بر علیه ایشان شد. 
وقتی از نزدیک با ایشان برخورد می کردی نیت برآورده کردن خواسته مردم را میتوانستی در چانه زنی با بزرگان مشاهده کنید اما چون همه که نمی توانستند در کنار ایشان باشند و تلاش های وی را نظارگر شوند به همین دلیل قول های وی را خلف وعده می پنداشتند و بدون در نظر گرفتن موقعیت سیاسی و اقتصادی مملکت به قضاوت نشسته و حاج عدل هاشمی را مقصر می دانستند. 
در طول چهار سال حضور ایشان سفره های مردم وتعدادی از جوانان خالی نماند وهر کجا توانست فرزندان کهگیلویه را مشغول بکار نمود و در کنار این خدمت پیگیری طرح ها و پروژه ها نیز از نگاه آینده نگر وی دور نماند بلکه با تمام توان چرخ زنگار گرفته موتور توسعه استان و بخصوص کهگیلویه بزرگ را به حرکت واداشته وهمواره دغدغه مند برون رفت محرومیت از کهگیلویه بزرگ بود. 
طرحهای راکد مثل پتروشیمی دهدشت،  فسفات چرام، آبرسانی به چهار شهرستان، جاده پاتاوه به دهدشت، نیروگاه سیکل ترکیبی،  و خیلی طرح ها و پروژه ریز ودرشت دیگر حاصل تلاش بی وقفه ایشان در طول چهار سال نمایندگی بوده است و الحق والانصاف نسبت به دیگر هم طرازان خود چندین گام جلوتر می باشد. 
خلا وجودی ایشان اینروز ها بیشتر دیده می شود و زبان مردم به افسوس و پشیمانی باز شده است که دیگر خیلی دیر شده و امیدواریم که نماینده فعلی مصرانه پیگیری تلاش های مرد خستگی نا پذیر عرصه آبادانی و پیشرفت شهرستان کهگیلویه بزرگ باشد انشاله. 
حاج عدل هاشمی هر جا که باشد وجود خویش را اثبات خواهد کرد همچنان که بعد از نمایندگی بدست گرفتن مناصب مهم کشوری نشان از قدرت و عملکرد مثبت ایشان دارد و امیدواریم که هر کجا هستند محرومیت شهرستان کهگیلویه بزرگ سرلوحه کمک های ایشان باشد.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/f6D9W
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری