گچساران و باشت

تحریک اصلاحطلبان و سیاسیون بر علیه خانواده تاجگردون

تحریک اصلاحطلبان و سیاسیون بر علیه خانواده تاجگردون

اصولگرایان در هفته های اخیر با تحریک خانواده حاج بهرام ، رحیمی، پورالحسینی و‌ عبدی پور و‌ حتی قشقایی ها و‌ زینل زاده سعی در انشقاق بین اصلاح طلبان و‌دیگر پایگاه های اجتماعی گچساران دارند...

دبیر جبهه پایداری گچساران که از رهبران جریان موسوم به سروآزاد است در نامه ای سران اصلاحات را به تقابل با هم و‌همراهی جریان اصولگرا در رسیدن به اهدافشان دعوت نمود!
به گزارش ندای کهگیلویه و بویراحمد ، مصطفی جوزانی سران اصلاحات گچساران را مخاطب قرار داده و‌مستقیما از آنها خواسته روبروی تاجگردون بایستند.
اصولگرایان در هفته های اخیر با تحریک خانواده حاج بهرام، رحیمی، پورالحسینی و‌ عبدی پور و‌ حتی قشقایی ها و‌ زینل زاده سعی در انشقاق بین اصلاح طلبان و‌دیگر پایگاه های اجتماعی گچساران دارند.
اعضای محترم شورای هماهنگی گچساران و باشت
ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالگرد رحلت پیامبر اکرم، کریم اهل بیت و امام رضا(ع)
در ایام سالگرد درگذشت مرحوم محمد علی نبی زاده هستیم. تاریخ این مرز و بوم بی شک مبارزات تعدادی از شماها را گذشته از تفکرات سیاسی بعد از انقلاب، همراه با ایشان که از سابقون مبارزه با رژیم شاهنشاهی بوده اید، فراموش نخواهد کرد که در یک مسیر همگام با دیگر مبارزان به نام منطقه، در برابر تمامیت خواهی و ظلم و جور زمانه، از جان دست شستید و از سردمداران آن مبارزات بودید.
خط امام وجه مشترک اندیشه مبارزاتی شما و دیگر مبارزان در آن دوران پر خفقان و نابرابر بود که تنها یک هدف را در این مسیر که عبور از تمامیت خواهی خاندان های حاکم و ظلم و نابرابری هایی که ابتدایی ترین نیازهای معیشتی مردم مستضعف را در اوج بریز و بپاش ها، نشانه رفته بود، دنبال نمودید.
امروز اما گذشته از تغییر مواضع و سلایقی که هر کدام در جای خود قابل احترام می باشند و جدا از لگدمال شدن فلسفه بوجود آمدن دو جریان چپ و راست یا اصلاح و اصول، که اگر مورد مطامع جانیان منفعت طلب در دو جریان نمیشد، در مسیری راهگشا به سوی پیشرفت و اعتلای کشور در حرکت می بود! اما متاسفانه نشد که این دو شعار آلوده تمامیت خواهان نگردد و از مسیر خود خارج نشود.
حال امروز که برخی از شماها از معدود افرادی هستید که با توجه به تمامی فشارها و خون دلهایی که از سواستفاده از نام مقدس اصلاح میشود، می خورید! اما همچنان بر آرمان های خود که از گذشته و در کنار یارانی چون نبی زاده تا بدینجا پای بر آن فشرده اید، ثابت قدم مانده اید. 
اینک می کنیم که بار دیگر بر چهره یکی از اصول و شاخصه های اساسی شعار اصلاحات، چنگ می زنند.
شاخصه ای به نام عدالت و برابری!  اگر این شاخصه را ذوابعاد بپنداریم، بنابراین شامل برابری نخبگان و خارج نمودن آن از انحصار تمامیت خواهی ها هم میشود. در منطقه افراد و نخبگانی حتی نزدیک به تفکر شما به وفور وجود دارند که سالیانی ست زیر پای تمامیت خواهی هرز می روند و گوشه انزوا گزیده اند.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Md32F

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 3

یک سال قبل کاربر میهمان

دلسوزی و شعار از وحدت دادنت بوی نفاق میدهد بوی تعفن میدهد


یک سال قبل ناشناس

فقط تاجگردون بفیه حسود وبیمارند که گستاخانه قضاوت میکنند هزار نفرطرفدارتاجگردون یک صد هزار نفر الکی ارزش داره وبس ان شاالله تعالی


یک سال قبل فاطمه

سلام ابتدا عرض کنم که استفاده از واژه ی جانی نه برای یک اصلاح طلب و نه برای یک اصول گرا مناسب نیست دوم در جمله ای امده سران اصلاحات را به تقابل با هم دعوت کرد که به نظر یک ( هم ) اضافه اومده سوم همه ی نمایندگان از هر دو گروه شریف هستند ولی کار بلدی و توانایی هیچ کدام به پای تاجگردون نمیرسه


اخبار سراسری