رتبه عالی استانداری استان در ارزیابی عملکرد (تصویر)

رتبه عالی استانداری کهگیلویه وبویراحمد به استناد مصوبه شورای عالی اداری ابلاغ و ارزیابی توسط معاونت های تخصصی ستاد وزارت کشور و مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت به استناد مستندات صورت گرفته است.

رتبه عالی استانداری استان در ارزیابی عملکرد (تصویر)

رتبه عالی استانداری کهگیلویه وبویراحمد به استناد مصوبه شورای عالی اداری ابلاغ  و ارزیابی توسط معاونت های تخصصی ستاد وزارت کشور و مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت به استناد مستندات صورت گرفته است.
براساس اعلام وزارت کشور و ارزیابی عملکرد صورت گرفته در حوزه شاخص های عمومی و اختصاصی، استانداری کهگیلویه وبویراحمد با کسب ۱۸۲۵ امتیاز از ۲۰۰۰ امتیاز با درصد تحقق بیش از ۹۱ درصد  در سال ۹۸ رتبه دوم  کشور را کسب کرد و در جایگاه عالی قرار گرفت.
اعلام نتایج ارزیابی عملکرد استانداری ها در راستای استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد در دستگاه های اجرایی، موضوع فصل یازدهم قانون مدیریت خدمات کشوری است.
این ارزیابی به منظور آگاهی از میزان موفقیت استانداری ها در اجرای برنامه ها و اهداف کمی و تخصصی اصلاح نظام اداری در قالب شاخص های عمومی و اختصاصی است.
نتایج ارزیابی منتشر شده نشان دهنده بهبود عملکرد سطوح مختلف، نظام مند کردن فعالیت ها، اهداف، سیاست ها و برنامه ها بوده و به نوعی بازخورد این نتایج زمینه و امکان اصلاح، بهبود و پیشرفت اهداف دستگاه های اجرایی را بیش از پیش  محقق می سازد.لینک کوتاه: n-kb.ir/z7HNn

نظرات کاربران 1 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد