بازگشت کارخانه آرد و نشاسته یاسوج به چرخه تولید

رئیس هیات مدیره سازمان اقتصادی کوثر خبرداد:

رئیس هیات مدیره سازمان اقتصادی کوثر گفت: به همت سازمان اقتصادی کوثر کارخانه آرد و نشاسته یاسوج با اشتغالزایی ۲۰۰ نفر به چرخه تولید بازمی گردد.

بازگشت کارخانه آرد و نشاسته یاسوج به چرخه تولید

ندای کهگیلویه وبویراحمد: رئیس هیات مدیره سازمان اقتصادی کوثر در بازدید از کارخانه آرد و نشاسته یاسوج گفت: بازدید از طرح‌های اقتصادی در نقاط مختلف کشور از جمله برنامه‌های این سازمان است.

 عدل هاشمی افزود: این کارخانه سرمایه ارزشمندی است که متاسفانه به دلایل مختلف مورد بی مهری قرار گرفته است.

 هاشمی‌پور با اشاره به مصوبات جلسه مشترک با استاندار، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان، مدیرکل غله و اعضای هیات مدیره شرکت پیشگامان به منظور رفع مشکل این کارخانه افزود: در این جلسه مصوب شد تجهیزات این کارخانه تعمیرات اساسی (اورهال) شود.

وی ادامه داد: یکی ازخطوط تولیدی این کارخانه که به صورت راکت مانده قرار است به چرخه تولید برگردد که حمایت استاندار را می‌طلبد.

وی از حمایت استاندار و پرداخت تسهیلات به این مجموعه خبر داد و بیان کرد: با وجود این حمایت‌ها قرارِ فروش این کارخانه توسط سازمان اقتصادی کوثر، منتفی شد.

رئیس هیات مدیره سازمان اقتصادی کوثر با اشاره به اینکه این کارخانه در منطقه محروم واقع شده است گفت: در بازدید از این کارخانه تصمیم گرفته شد برای اشتغال جوانان این منطقه کارخانه دوباره راه‌اندازی شود.

 هاشمی‌پور افزود: با راه‌اندازی کامل این واحد تولیدی علاوه بر کارکنان فعلی بیش از ۲۰۰ نفر دیگر هم مشغول به کار می‌شوند.

وی به بازدید از طرح‌های دیگر هم اشاره کرد و گفت: در این بازدیدها طرح توسعه گنجه ای، طرح پرورش مرغ مادر در سرفاریاب و جوجه یک روزه در شهرستان کهگیلویه که راکت مانده بود بررسی و دوباره وارد چرخه تولید شد.لینک کوتاه: n-kb.ir/Bn68E

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد