بازدید معاون توسعه و مدیریت و منابع استانداری از بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت+تصاویر

در راستای مراقبت و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و آخرین اقدامات درمانی انجام شده در بیمارستان امام خمینی(ره)، معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری ومعاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، از بخش های مختلف بیمارستان بازدید کردند.

 بازدید معاون توسعه و مدیریت و منابع استانداری از بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت+تصاویر


ندای کهگیلویه وبویراحمد: در راستای مراقبت و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در سطح ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی و آخرین اقدامات درمانی انجام شده در بیمارستان امام خمینی(ره)، معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری به همراه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، فرماندار و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه از بخش های مختلف بیمارستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت؛ دکتر ابراهیم یاری نسب سرپرست بیمارستان در این بازدید ضمن ارائه گزارش کاملی از عملکرد و روند درمان و مقابله با این بیماری تصریح کرد: از تمام ظرفیت تخت های درمانی و نیروی انسانی موجود در این مرکز در مواجهه با این بیماری استفاده شده و در صورت افزایش تعداد بستری ها و استفاده از ظرفیت اورژانس قدیم با مشکل تامین نیروی انسانی مواجه می شویم که انتظار می رود مسئولان دانشگاه علوم پزشکی جهت بر طرف نمودن مشکل نیروی انسانی تمهیدات لازم را انجام دهند.

معاون توسعه و مدیریت و منابع استانداری در پایان این بازدید گفت: در راستای رصد دستگاه های دولتی، بررسی میزان بستری در این مرکز درمانی و اقدامات صورت گرفته و اهم مشکلات کادر درمانی، بازدیدی از بیمارستان امام خمینی(ره) صورت گرفت که این مرکز درمانی با تمام توان و امکانات موجود در حال ارائه خدمات درمانی می باشند که تلاش و همت این عزیزان قابل تقدیر و ستایش است.

آذر صفایی در ادامه تصریح کرد: در راستای تاکید استاندار محترم استان مبنی بر اینکه فضای بهداشت و درمان از لحاظ روحی، انگیزشی، زیرساخت و امکانات باید تامین و فراهم باشد که مردم و مراجعین با این بیماری دچار مشکل نشوند و با حداقل مشکل این شرایط سخت را پشت سر گذاریم.

فرماندار شهرستان کهگیلویه  در ادامه گفت:در راستای بیماری کووید 19 در شهرستان کهگیلویه و مبحث مراقبت از سطح ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی وبانک ها در حال انجام می باشد و در صدد راه اندازی گشت ارشاد هستیم.

علیرضا اتابک افزود: زدن ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و اقدامات لازم جهت رعایت فاصله گذاری اجتماعی با همکاری مردم شهرستان می تواند زنجیره انتقال و جلوگیری از گسترش این بیماری را فراهم نماید که خوشبختانه مردم شهرستان اقدامات خوبی را انجام دادند.

فرماندار شهرستان کهگیلویه در ادامه تصریح کرد: باید سبک زندگی همراه با کرونا و عدم حضور در تجمعات غیره ضرور را پذیرفت تا خستگی کادر درمان را کاهش و به تبع آن میزان بستری های این بیماری کمتر شود.

وی در پایان خطاب به کادر درمان بیمارستان امام خمینی(ره) گفت: زحمات ارزشمند و بسیاری را متحمل شدید و خستگی بسیاری را تحمل و در این راه سختیهای فراوانی را به جان خریدید که همراه با خدمات مطلوب و بسیاری به شهرستانهای کهگیلویه، چرام و لنده و دو بخش بود که قابل ستایش است، انشاالله اجر و تلاش این جهاد با خدای متعال بهمراه با رضایت مردم باشد.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این بازدید و ارزیابی از این بیمارستان گفت: از بخش های مختلف بیمارستان و بیماران بستری و وضعیت آنها بازدید بعمل آمد و خوشبختانه بیمارستان امام خمینی(ره) وضعیت پایدار و خوبی برخوردار می باشد و فضای کافی برای بیماران تهیه و هیچ بیماری بدون تخت نمیباشد و اقدامات و تمهیدات لازم اندیشده شده و این با مدیریت صحیح و اصولی حاصل شده و وضعیت با توجه به شرایط موجود بحرانی نیست.

دکتر محمد مهدی بانشیدر ادامه افزود: از اورژانس قدیم بازدید و تجهیزات و امکانات لازم جهت بستری ضروری مستقر است، در صورت نیاز به افزایش بستری ها از این بخش هم استفاده می شود که امیدواریم مردم عزیز شهرستان کهگیلویه با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، زدن ماسک و پرهیز از تجمعات غیر ضرور در کاهش بستری های این بیماری گام اساسی را برداشته تا از این مرحله سخت عبور نماییم.

وی در پایان از ایثار شبانه روزی کادر درمانی که با فشار کاری زیاد، امکانات محدود و بیماران زیاد حاصل شده، تقدیر و تشکر نمود.لینک کوتاه: n-kb.ir/Pd95W

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد