عملیات سم پاشی 300 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب در ۴ شهر کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای استان ک.ب غیضان خواهانفر در بازدید از شبکه فاضلاب شهر یاسوج اظهار کرد: عملیات سم پاشی 300 کیلومتر شبکه فاضلاب شهرهای یاسوج، دهدشت، دوگنبدان و سی سخت توسط بخش خصوصی وبا نظارت مشاور و کنترل شرکت آبفا آغاز شده است.

عملیات سم پاشی 300 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب در ۴ شهر کهگیلویه و بویراحمد

ندای کهگیلویه وبویراحمد: به گزارش روابط عمومی شرکت  آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد غیضان خواهانفر در  بازدید از شبکه فاضلاب شهر  یاسوج اظهار کرد: عملیات سم پاشی 300 کیلومتر شبکه فاضلاب شهرهای یاسوج، دهدشت، دوگنبدان و سی سخت  آغاز شده و توسط بخش خصوصی وبا نظارت مستمر مشاور و کنترل شرکت آبفا تمامی شبکه های فاضلاب شهرهای تابعه در سراسر استان سم پاشی می شوند.
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آبفا استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در این عملیات همچنین 9750 فقره منهول فاضلاب سم پاشی می شود.
خواهانفر با بیان اینکه شبکه های فاضلاب محیط مناسبی برای زیست و تکثیر بعضی از گونه های سوسری ها می باشد افزود: این عملیات به روش مه پاشی و در راستای کاهش و از بین بردن سوسری ها  توسط 3 اکیپ مجهز به تجهیزات و دستگاههای سم پاشی انجام می گیرد.
وی یادآور شد: سم پاشی شبکه های فاضلاب شهرهای استان با رعایت کامل اصول ایمنی و بهداشتی و به صورت مداوم و بر اساس برنامه مدون و زمان بندی شده هر ساله طی چندین نوبت انجام می گیرد و انجام سم پاشی موجب می گردد حشرات موذی در شبکه های فاضلاب در کمترین زمان ممکن از بین بروند.لینک کوتاه: n-kb.ir/Fn42W

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد