کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

ضرب و شتم کارمند توسط شهردار چرام

ضرب و شتم کارمند توسط شهردار چرام

علی نوری شهردار چرام کارمندش را مورد ضرب و شتم قرار داد و کارمند از شهردار شکایت کرد و این خبر حیلی سریع دهن به دهن و در فضای مجازی می‌چرخید که برای اطلاع از کم و کیف آن با کارمند آسیب دیده گفت‌وگویی انجام شد

ندای کهگیلویه وبویراحمد: علی نوری شهردار چرام کارمندش را مورد ضرب و شتم قرار داد و کارمند از شهردار شکایت کرد و این خبر حیلی سریع دهن به دهن و  در فضای مجازی می‌چرخید که برای اطلاع از کم و کیف آن با کارمند آسیب دیده گفت‌وگویی انجام شد.
به گزارش ندای کهگیلویه وبویراحمد به نقل ازکبنا از چرام؛ در پی اطلاع از درگیری و ضرب و شتم یکی از کارکنان شهرداری چرام توسط علی نوری شهردار چرام؛ جهت پیگیری و صحت و سقم این موضوع گفت و گویی با کارمند مضروب شهرداری چرام انجام شده است.
مسئول ذیحسابی و حسابداری شهرداری چرام که بیش از بیست سال سابقه کار در امور مالی و حسابداری دارد و از نیروی‌های خدوم وپاکدست شهرداری چرام است در گفت وگو با کبنا اظهار داشت: در تاریخ (۱۳ مهرماه ۹۹) ساعت 12 و 40 دقیقه آقای شهردار (علی نوری) بدون هیچ دلیل منطقی و قانونی و شرعی به اینجانب حمله نموده و بنده را از ناحیه گردن؛ دهان و سر مورد حمله قرار داد و باعث شکستگی دندان و آسیب جدی به حنجره اینجانب گردید.
 
کارمند شهرداری چرام که از اتفاق پیش آمده به شدت نگران بود بیان کرد: پیراهن بنده را در محل کار پاره کرد که احتمالاً با وسیله نوک تیزی این کار انجام داده است.
 
وی با اشاره به اینکه آرامش شهر و اقوام در اولویت است: با توجه به اینکه پرونده در دستگاه‌های امنیتی و قضایی در دست بررسی است بنده اجازه بی احترامی و هیچگونه درگیری به فامیل و وابسته‌های خود ندادم و امیدوارم از طریق مجاری قانونی پیگیری و برخورد مناسب صورت گیرد.
 
وی در پایان با اشاره به درگیری‌ها و برخوردهای علی نوری شهردار چرام با کارمندان و کارگران وارباب رجوع وعضو شورای شهر و توهین وبی احترامی به آنها که البته بنده دنبال پیگیری حق و حقوق شهروندی خود هستم.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Xc3f5

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 3

یک سال قبل محمد اکبری

چنین شهرداری باید برگردد و پاکبان شود


یک سال قبل کاربر میهمان

وای چه شهرداری بی ادبی مجازاتش کنید


یک سال قبل کارمند شهرداری

خیلی خوبه که مسئول سایت واقعیت را بگه.... من خودم از کارمندان شهرداری هستم و در حضور خودم شخص علیزاده مسول مالی به شهردار توهین کرد و شهردار ایشون را به خویشتن داری دعوت کرد و ایشون در جواب شهردار گفت چنانچه حقوق معاونت بهم ندی گردنت را میزنم و در جوابش شهردار گفت تو نمیتونی.... با بدترین لحن و فحاشی به شهردار تهدیدش کرد و شهردار بدون هيچ گونه ضرب و شتم به سمتش اومد و گفت اگر نه بخاطر این شرایط بودم با بدترین صورت ممکن باهات برخورد میکردم و خدا را شاهده کوچکترین ضرب و شتمی در کار نبوده و ما اولین بار بود که چنین خویشتن داری را که برای هیچکس قابل تحمل نبود از ایشون دیدیم... متاسفانه کارمند شهرداری توسط دو نفر از اعضای شورای شهر بر علیه شهردار تحریک شده بود. که قضیه حل و فصل شد ولی از قبل یکی از اعضای شورای شهر متن را برای سایت از خدا بی خبر آماده کرده بود.... این است که متاسفانه خائنان و چاپلوسان با تمام توان که نتوانستند منفعت مالی از شهردار و شهرداری ببرند به این طریق شروع به تخریب شهردار میکنن


اخبار سراسری