سیاست

جناب آقای موحد «ذوق زده نشوید »روزهای بهتر زندگی در راهند!!!

جناب آقای موحد «ذوق زده نشوید »روزهای بهتر زندگی در راهند!!!

هر چه از زمان تبلیغات انتخاباتی بگذرد شعار و احساس و حساسیت و تبلیغ، فروکش کرده و مردان عمل در میدان کارزار نمایان می گردند

ارسالی از مخاطب

ندای کهگیلویه وبویراحمد: جناب آقای موحد 

ذوق زده نشوید روزهای بهتر زندگی در راهند

هر چه از زمان تبلیغات انتخاباتی بگذرد شعار و احساس و حساسیت و تبلیغ، فروکش کرده و مردان عمل در میدان کارزار نمایان  می گردند
در این میان سخنانی از سید محمد موحد مخابره می شوند که به جد قابل تأمل و تعمق هستند.
نماینده کهگیلویه در بازدید از معدن فسفات چرام گفت: [ از روزی که بنده این مسئولیت را از قبل مردم بر عهده گرفتم احساس کردم آن چیزی که امروز نسل جوان ما را می تواند امیدوار کند به آینده منطقه کهگیلویه بزرگ، امر اشتغال می باشد] !!!
در این جا آقای موحد باید شفاف به مردم بگوید از کدام روز؟! (دوره نمایندگی)؟
اگر منظورشان این دوره است که باید ابتدا صادقانه بابت ادوار گذشته به دلیل عدم ایجاد اشتغال این چنینی و حتی در مورد خود فسفات چرام از مردم عذر خواهی نماید و اگر منظورشان این دوره است که باید بداند بر روی سفره آماده نشسته چرا که امورات، مطابق تلاش ها و اقدامات گذشته ریتم وار و سیستمی در حال پیش روی هستند اگرچه نیازمند پیگیری و تلاش مجدد می باشند.
به آقای موحد باید گفت ما هم خوشحالیم که جنابعالی به دلیل به ثمر نشستن تلاشهای نماینده سابق کهگیلویه در اجرایی شدن فسفات چرام، خوشحال هستی و اذعان می دارید که از بهترین روزهای زندگی ات بوده است.اما ذوق زده نشوید چراکه روزهای بهتری از جمله افتتاح محور پاتاوه دهدشت، جاده چرام دهدشت، پیشرفت های فیزیکی در پروژه های مختلف آبرسانی های شرب و کشاورزی، گازرسانی ها و... در راهند
 آری فسفات چرام و کارخانه آهک هیدراته به مرحله اجرا و در آستانه افتتاح و بهره برداری است.
 دستمریزاد و خداقوت به اجرا کنندگان و زحمت کشانش.
فسفات چرام؛ همان که فاقد توجیه اقتصادی اش می دانستند، همان که رسانه های وابسته ات حضور مهندس شریعتمداری در نیمه های شب به سماجت سردار هاشمی پور را به سخره گرفتند، همان که حتی معاونت معزول استاندار گذشته که از جان نثاران تان بود فاقد عیار و توجیه اقتصادی دانستش !!! و معدن فسفات چرام همان که شعار تبلیغاتی خودتان نیز بود با.صفر درصد حرکت و پیشرفت.!!!!
و معدن فسفات چرام همان که عدل هاشمی پور گفت: خدا می داند این سه سال برای فسفات چرام چه خون دل خوردم و منت کشیدم و بصورت هفتگی و ماهیانه در تهران برای این معدن جلسه گذاشتم.
اما در آخر؛ کاملاً بجا، درست و دقیق فرموده ای که: این پروژه می تواند قطب ارزشمند صنعتی در ابعاد مختلف به خصوص اشتغال باشد.
اما تو را به جدت فاطمه زهرا(س) که از قسم های معروف حضرتعالی هم می باشد بحث اشتغال و بکارگیری این معدن را که اشاره فرموده اید به سرنوشت بکارگیری نیروهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه دچار نشود.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/k9Q8X

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری