کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

سفر مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی به چرام

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویر احمد

سفر مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی به چرام

حاج محمد پیرسبزی بهمراه معاونین جهت بررسی مشکلات فرهنگی و هنری چرام وارد چرام شدند

سفر مدیر کل فرهنگ وارشاد به چرام 
حاج محمد پیرسبزی مدیر کل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی استان بهمراه معاونین خود جناب خردمند ، آقای خوبپور ، آقای علیبازی ، آقای درخشان ، آقای دولت آبادی در روز چهارشنبه دوم مهر ماه برای بررسی عملکرد انجمن ها و رسیدگی به مشکلات موجود در عرصه های مختلف فرهنگی و هنری به شهرستان چرام سفر نمودند. 
ابتدا دیداری با امام جمعه محترم دکتر افشار و فرماندار فتاحی اصل در دفتر امام صورت گرفت که با هم اندیشی و تعامل مشکلات موجود مورد بررسی قرار گرفت. 
حاج محمد پیرسبزی مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی از امام جمعه و فرماندار تقاضا نموده که نسبت به فعالیت های فرهنگی اهتمام ویژه داشته باشند و باعث دلگرمی اهالی هنر شوند. 
امام جمعه چرام از جمله کسانی است که نسبت به فعالیت فرهنگی دغدغه دارد و هر کجا لازم باشد از همراهی اهالی فرهنگ و هنر کوتاهی نکرده اند. 
مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی سپس به اداره فرهنگ وارشاد اسلامی چرام عزیمت وبا چند تن از روسای انجمن ها دیدار و گفتگو نمودند. 
ایشان از مسئولان انجمن درخواست نمود که کارهایشان را ادامه دار برنامه ریزی نمایند و بصورت مقطعی اقدام به فعالیت نکنند تا بازدهی بیشتری هم برای شهرستان وهم اهالی هنر داشته باشد. 
وی چشمه بلقیس را بعنوان مثال ذکر کرده و متذکر شد اگر در کنار قابلیت های این مکان فرهنگی به فعالیتهای فرهنگی و هنری پرداخته شده بود اکنون چرام در تمام کشور شناخته و معروفیت می یافت اما متاسفانه به هر دلیلی از این پتانسیل استفاده نشد انشاله که منبعد بتوان از پتانسیل چشمه بلقیس استفاده بیشتری شود. 
مسئولان انجمن ها مشکلات خودرا به سمع و نظر مدیر کل و معاونین رساندند و آنها قول دادند در صورت پیگیر بودن برنامه ها از مساعدت به شهرستان چرام کوتاهی نخواهد شد.
حاج محمد تقوی در پایان جلسه از حضور مدیرکل و معاونین ایشان تشکر وقدردانی نمود و درخواست کرد دغدغهٔ هنرمندان چرام را در اولویت کمک های اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی قرار دهند

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/j3YRb
نویسنده :قربانعلی موسوی شیرازی

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری