سیاست

بالاخره نماینده کهگیلویه به یکی از کمیسیونهای مجلس راه پیدا کرد

بالاخره نماینده کهگیلویه به یکی از کمیسیونهای مجلس راه پیدا کرد

با جمع بندی تمامی دلایل می توان تمرکز پایین موحد به دلیل کهولت سنی و ضعفِ اتاق فکر و مشاورانش دانست که ایشان را به بی راهه کشاندند دانست...

بالاخره سید محمد موحد نماینده چندین دوره کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی عضو یکی از کمیسیون های مجلس شد.
سناتور که از شروع انتخابات مجلس دم از حضور در هیئت رئیسه مجلس و رقابت برای ریاست مجلس میزد پس از ماهها کش و قوس فراوان و عدم پذیرش توسط کمیسیونهای تخصصی و یا تاثیر گذار مجلس گویا بالاخره در جلسه انتخابات کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس یازدهم انتخاب شد.
برخی نمایندگان به این علت که حضور در کمیسیون قضایی و حقوقی بازخورد سیاسی و اجتماعی و ثمرات بیرونی برای حوزه انتخابی آن‌ها ندارد و ممکن است از طرف حوزه انتخابی خود بازخواست شوند، تمایلی به عضویت در این کمیسیون ندارند.
برخی از کارشناسان حوزه سیاسی بر این عقیده اند که عدم هماهنگی موحد باعث حذف غیر مستقیم در کارگروهای مهم مجلس شده و برخی دیگر بر این عقده اند غرور کاذب این نماینده که پس از سالها حضور در مجلس شورای اسلامی بر این باور که باید خود را در راس ببیند باعث شکستی دور از ذهن شده است.
اما با جمع بندی تمامی دلایل می توان تمرکز پایین موحد به دلیل کهولت سنی و ضعفِ اتاق فکر و مشاورانش دانست که ایشان را به بی راهه کشانده است.
حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:‌ طبق تصمیم امروز هیئت رئیسه پارلمان  و رؤسای شعب حدنصاب اعضای کمیسیون قضایی مجلس ۶ نفر تعیین شد که در این بین سید محمد موحد به عنوان نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس انتخاب گردید .
به امید بازگشت عزت ...

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Ga6t8

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0