عدم احراز صلاحیت شهردار انتخابی شورای شهر دهدشت

فوری ؛

صلاحیت جلال داورپناه برای شهرداری دهدشت احراز نشد وشورای شهر دهدشت می‌بایست گزینه دیگری را معرفی کنند...

عدم احراز صلاحیت شهردار انتخابی شورای شهر دهدشت

مدیرکل امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد رسماً از عدم احراز صلاحیت جلال داورپناه دومین منتخب شورای شهر دهدشت برای تصدی بر شهرداری دهدشت خبرداد.
شهامت مدیرکل امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد در خصوص آخرین وضعیت شهرداری دهدشت و حواشی بوجود آمده بیان کرد: طبق قانون وقتی شورای شهر مصوبه‌ای را برای انتخاب شهردار می‌گذارند برای روند اداری به استانداری می‌فرستاد.
وی افزود: برای انتخاب شهردار استعلامات فنی و سایر استعلامات چهارگانه وجود دارد که در مجموع برآیند نظر وزارت کشور در خصوص شهردار دهدشت این است که شرایط وی احراز نشد.
مدیرکل امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: طبق بخشنامه‌ها و قوانین؛ نتیجه را به شورای شهر دهدشت منعکس کردیم وشورای شهر طبق قانون می‌تواند فرد دیگری را معرفی کند.
وی افزود: به هیچ وجه سفارش پذیر نیستیم و فرقی ندارد فقط کسی که شرایط را داشته باشد که معمولاً در این مواقع اگر نظر ما مثبت بود یک گروه می گویند اعمال نفوذ شده و اگر منفی بود گروه مقابل می گویند اعمال نفوذ شده در حالیکه ما فقط طبق قانون نظر خود را اعلام می‌کنیم.
 وی در خصوص اعلام گزینه جدید برای شهرداری دهدشت بیان کرد: هنوز شخص جدیدی معرفی نشده است.
شهامت در خصوص سرپرستی شهرداری دهدشت گفت: بعداز ۳ ماه باید تعیین تکلیف شود.
صلاحیت جلال داورپناه برای شهرداری دهدشت احراز نشد وشورای شهر دهدشت می‌بایست گزینه دیگری را معرفی کنند.لینک کوتاه: n-kb.ir/Kk32R

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد