یادداشت ها

مسئولی که خود را از تیغ تیز نقد رسانه در امان بداند نمی‌تواند توسعه ایجاد کند

خطاب به نماینده کهگیلویه بزرگ؛

مسئولی که خود را از تیغ تیز نقد رسانه در امان بداند نمی‌تواند توسعه ایجاد کند

در سفر معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور به شهرستان کهگیلویه،سید محمد موحد در صحبت هایش چند بار تکرار کرد " ای کاش ما یک سال اصفهانی می شدیم " و اینکه از سایرین می خواهد که با وی همکاری کنند.

ندای کهگیلویه وبویراحمد: در سفر معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور به شهرستان کهگیلویه، موحد نماینده شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در صحبت هایش چند بار تکرار کرد " ای کاش ما یک سال اصفهانی می شدیم " و اینکه از سایرین می خواهد که با وی همکاری کنند و همچنین به سیل شب نامه، فضای مجازی و روزنامه ها اشاره کرد که در این خصوص ذکر چند نکته را لازم است یادآوری کنیم.
قبل از هر چیز شما به سخنان گهربار حضرت علی (ع) در نهج البلاغه ارجاع می دهم که می فرماید ' نفس خويش را ميزانى بين خود و بين ديگران قرار ده، پس از براى ديگران دوست بدار آنچه را كه براى خودت دوست ميدارى، و خوش ندار براى ديگران آنچه را براى خودت خوش ندارى'.
جناب موحد! شما که لباس روحانیت و دین بر تن داری آیا آن چیزی را که برای خود می پسندی برای دیگران نیز می پسندی!؟
چگونه است که در دور گذشته که مردم شما را برای نمایندگی مجلس انتخاب نکردند، شما و هم کیشانتان آسمان و ریسمان را به هم می بافتید که اجرای پروژه های عمرانی که توسط سردار هاشمی پور با زحمت فراوان پیگیری می شدند را یا به حاشیه ببرید و یا توسط تیم رسانه ای تان آنها را کوچک و ناچیز جلوه دهید اما اکنون بدون هیچ زحمتی بر خوان پروژه های آماده حاضر می شوید و عکس های یادگاری می گیرید!
چطور زمانی که سردار هاشمی پور بارها و بارها در سخنرانی و مجالس مختلف عنوان می کرد که بیاید فارغ از هر گونه مسائل حاشیه ای برای این منطقه تلاش کنیم نه شما و نه طرفدارنتان همکاری که نکردید هیچ، حتی برای یک سال که نه؛ بلکه یک روز هم  حاضر نشدی اصفهانی باشی اما اکنون فریاد می زنی و دیگران را به اصفهانی بودن دعوت می کنی. 
همچنین به سیل شب نامه، فضای مجازی و روزنامه ها اشاره کردید و مطمئنا هر چه جلوتر برویم و ناتوانی شما برای مردم عیان تر شود باید کسی باشد که تقصیر را به گردن آن بیاندازید و چه چیزی بهتر از این که تقصیر ناتوانی خودتان در اجرای وعده های انتخاباتی را فضای مجازی، شب نامه و روزنامه و .... معرفی کنید! زهی خیال باطل! اکنون زمان فراگیر شدن اطلاعات است و امروزه حتی کودکان نیز به آخرین اخبار و اطلاعات دسترسی دارند و همه چیز را به خوبی درک می کنند.
جناب موحد شما که بیشترین تیم رسانه ای در استان را دارید، حال چطور شده مظلوم نمایی می کنید و سیل شب نامه، فضای مجازی و روزنامه ها را دلیل عدم موفقیت شهرستان می دانید!!!! شما با شعار " بازگشت عزت به کهگیلویه " آمدید در حالی که بیش از 100 روز از نمایندگی شما در مجلس شورای اسلامی می گذرد و در حالی که یکی از شعارهای انتخاباتی شما کسب ریاست مجلس بود اما دیدیم که حتی شما را در کمیسیون سابقتان راه ندادند و به غیر از جابجا کردن چند مدیر؛ یکی از محدود کارهایی که در آن تبحر دارید و گرفتن عکس یادگاری با پروژه هایی که ماحصل زحمت دیگران بود چه کاری انجام داده اید!!!!!
جناب سناتور این را بدانید اگر مسئولان خود را از تیغ تیز نقد خبرنگار در امان بدانند پیشرفت و توسعه ای شکل نمی گیرد و مطمئن باشید که علی رغم داشتن تیم های بزرگ رسانه ای؛ هستند خبرنگارانی که مطالبات و وعده هایی را که به مردم دادید پیگیری و از شما مطالبه نمایند و در زمانی نه چندان دور باید جوابگوی وعده هایتان به مردم باشید!!!!

🖊️نویسنده :احسان رضایی

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/m8Z7M

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری