اخبار استان

عدم استقلال در مدیریت تاج الدینی/گوش به فرمان نمایندگان استان یا تابع دولت بودن؟ !!!

حاشیه در مدیریت جهادکشاورزی استان :

عدم استقلال در مدیریت تاج الدینی/گوش به فرمان نمایندگان استان یا تابع دولت بودن؟ !!!

علی رضا نیکویی زاده سرپرست جهاد کشاورزی کهگیلویه که از حامیان دولت بوده عزل می شود و عرصه برای ادامه مدیریت پورالحسینی تنگ می شود ...

علی رضا نیکویی زاده سرپرست جهاد کشاورزی کهگیلویه که جایگزین تقوی بازنشسته شده همواره  از حامیان دولت تدبیر و امید بوده عزل می شود و عرصه برای ادامه مدیریت پورالحسینی تنگ می شود و شایعه گوش به فرمان نمایندگان بودن در عوض تابع دولت بودن هر روز رنگ واقعیت به بیشتری خود می گیرد.

اخبار رئیس سازمان عریض و طویل  جهادکشاورزی استان کهگیلویه وبویراحمد این روزها سرتیتر رسانه های استان است.

الیاس  تاج الدینی رئیس فعلی سازمان جهاد کشاورزی استان با عزل مسئله دار سرپرست جهاد کشاورزی کهگیلویه عملا این مجموعه استان وارد حاشیه کرده اخیرا با استعفای رئیس سازمان جهاد کشاورزی گچساران مواجه شده که  همین دو مورد نشان می دهد تاج الدینی در موقعیت متزلزل مدیریتی قرار گرفته و عملا بین دوگانه تابع دولت یا تابع نمایندگان استان بودن قرار گرفته که نشان می دهد که شاید روند مدیریت این سازمان در استان از ریل خود خارج شده و وی توانایی مدیریت شرایط دشوار را ندارد.

انگاری قاعده و قانون در استان محروم کهگیلویه وبویراحمد بر عکس تمام کشور است و مدیران به جای تابعیت و پیروی از سیاست های دولت بیشتر خود را وامدار نمایندگان می دانند یعنی عملا بخاطر ترس از از دست دادن صندلی تلاش می کنند رضایت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی را جلی کند که رویه ای خارج از عرف و قاعده مدیریتی و خلاف اصل مهم تفکیک وظایف قوا است.

معلوم است و حق هم باید داد به نکویی زاده که نگران و ناراحت باشد که اگر چه این دلخوری به حق باشد بخش عمده آن به همین تناقض آشکار مشی مدیریتی رئیس جهاد کشاورزی استان است و پورالحسینی حتما عرصه ادامه خدمت را آنچنان تنگ دید که عطای مدیریت را به لقایش بخشید و نگران و دلخور جهاد کشاورزی گچساران را خود خواسته ترک کرد.

متن استعفای رئیس جهاد کشاورزی گچساران نشان می دهد پورالحسینی صراحتا از عدم هماهنگی مقام ارشد سازمان دلخور و نکویی زاده سرپرست جهاد کشاورزی کهگیلویه از عدم استقلال مدیریتی تاج الدینی دلخورتر است.

متن استعفای رئیس سازمان جهاد کشاورزی گچساران را در ادامه می بینید.

بسمه تعالی
فرماندار محترم شهرستان گچساران،
احتراما اینجانب سید عبدالوهاب پورالحسینی به علت عدم هماهنگی ریاست محترم سازمان از بدو مدیریت اینجانب،در جهت خدمات رسانی به مردم شریف گچساران با دست خالی قادر به ادامه خدمت به مردم شریف گچساران نمیباشم.لذا استعفای خود را رسما از سمت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گچساران اعلام مینمایم
انشالله متعاقبا دلایل خود را در رسانه ها به مردم عزیز به ویژه کشاورزان اعلام می نمایم.

سید عبدالوهاب پورالحسینی

به نظر می رسد با حذف غیر منصفانه غلام تاجگردون موازنه قدرت در استان کاملا دچار تغییر شده و مدیران کل که روزی از نام تاجگردون واهمه داشتند این روزها بی محابا و جسورتر به تغییر مدیران بر اساس خواست غیر تاجگردونی ها اهتمام می ورزند که خود جای بحث فراوان دارد.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/i2HSb

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 3

یک سال قبل کارمند جهاد

سلام تازه به اطلاعتون برسانم که آقای شعبانی مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی هم از سمت خود استعفا داده اند. ناتوانی مدیریتی در کشاورزی به وضوح روشن هست وهمه آنرا تایید میکنند.


یک سال قبل پاداش چرام

درود بر جناب نکویی مدیر سبز اندیش که بر تفکر خود پایدار ماند


یک سال قبل سید محمد رضا

بابا شما خیلی با حالید به خدا اگه طرف از خودتون باشه میشه مدیر توانمند ، اگه خودی نباشه کلا میشه سیبل و باید کوبوندش ، این چهار سال حاجی عدل کجا بودی ندای بویر احمد؟ اها اون خودی بود و شما برا خودی که نمیاید از این حرفا بزنید ایقد مرد باشید و کامنت های منو بزارید لا اقل بگیم مردونگی سرتون میشه ،نه اینکه هرچی مینویسم چون به کام شما نیست دیگه اصلا نباید پخش بشه؟؟


اخبار سراسری