ورزشی

درخشش فوتبالیست های کهگیلویه و بویراحمدی در سطح اول فوتبال ایران

گزارش ویژه ؛

درخشش فوتبالیست های کهگیلویه و بویراحمدی در سطح اول فوتبال ایران

سیده زهره طاهرنسب و سکینه محمدی دو نفر از از فوتبالیست‎های کهگیلویه و بویراحمدی و مطرح لیگ برتر فوتبال بانوان کشوراند که اهل دهدشت هستند

رضا جبیره مهاجم جوان ملی پوش دهدشتی صنعت نفت آبادان ،  پای میز مذاکره با استقلال تهران نیز نشسته است.
به گزاش ندای کهگیلویه و بویراحمد ، این مهاجم ۲۳ ساله که محصول باشگاه صنعت نفت آبادان است و از رده جوانان برای این تیم به میدان رفته، در فصل اخیر لیگ برتر دو گل مقابل پارس جنوبی جم و نفت مسجدسلیمان به ثمر رسانده است.
ملی‌پوش امید صنعت نفت آبادان هم‌اکنون در هتل آزادی تهران حضور دارد و مشغول انجام مذاکره با استقلالی‌ها است تا در صورت توافق به جمع آبی پوشان ملحق شود.
استقلال پیش از این رشید مظاهری و بابک مرادی را به خدمت گرفته بود و در صورت جذب جبیره، سومین بازیکن کهگیلویه و بویراحمدی عضو باشگاه استقلال می باشند .
بابک مرادی زاده ۷ مرداد ۱۳۷۲ بازیکن یاسوجی در پست وینگر چپ و سابقه بازی در تیم‌های شهرداری یاسوج، شهرداری تبریز، فولاد یزد، فولاد خوزستان، سیاه‌جامگان، راه‌آهن، ملون و ماشین‌سازی را در کارنامه خود دارد.
رشید مظاهری دروازبان ملی پوش و گچسارانی تراکتور سازی تبریز چند روزیست که با قرارداد دو ساله ای به عضویت باشگاه استقلال در آمده است  ، همچنین داریوش شجاعیان که سابقه ی چند ساله در این تیم دارد اصالتی نورآبادی دارد .
ناگفته نماند که قائم اسلامی خواه دیگر بازیکن دهدشتی در لیگ برتر کشور ، در سال گذشته بهترین بازیکن فصل این تیم تبریزی شد که پیشنهادهایی از چند تیم مطرح لیگ برتر کشور نیز دارد .
سیده زهره طاهرنسب و سکینه محمدی دو نفر از از فوتبالیست‎های کهگیلویه و بویراحمدی و مطرح لیگ برتر فوتبال بانوان کشوراند که اهل دهدشت هستند.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Td9k8

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 1

4 ماه قبل حافظ آرمیده

لطفا نام صابر و صالح (سعادت) حردانی را هم اضافه کنید این دو برادر از روستای اسفندان بخش دیشموک می باشند که هم اکنون در تیم فولاد خوزستان می باشند و عملکرد بسیار درخشانی از خود برجای گذاشتند . صابر حردانی امسال نقش پر رنگی در کسب سهمیه آسیایی فولاد داشته و چند گل بسیار موثر داشته و طی سالهای گذشته گل های زیبا و ماندگاری مقابل تیم های بزرگ به نام خود ثبت کرده و ایشان در هر پستی توانایی خاصی دارد . صالح برادر کوچک تر ایشان مدافع سخت کوشی است که اعتماد جواد نکونام را کسب کرده و در بین هواداران فولادی نام و نشانی برای خود جمع کرده است . این دو جوان با اصالت اصلی اسفندانی چند سالی است که در شهرستان رامهرمز خوزستان مستقر هستند .


اخبار سراسری