کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

حاج آقا موحد بفرمائید بر مبنای کدام تامین اعتبار در سال 85 کلنگ پتروشیمی و سیمان سپو را به زمین زدید؟!!

حجت همتی فر ؛

حاج آقا موحد بفرمائید بر مبنای کدام تامین اعتبار در سال 85 کلنگ پتروشیمی و سیمان سپو را به زمین زدید؟!!

ماجرای کلنگ زنی بدون کارشناسی و با بهره برداری های سیاسی نه متعلق به کهگیلویه و بویراحمد و نه منحصر به نماینده و مسئول خاصی است اما اگر قرار باشد مشتی نمونه خروار از کلنگ زدن های بدون کارشناسی نام ببریم...

سید محمد موحد نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در حضور اصحاب رسانه فرمود:[ تا از اعتبار و شرایط پروژه ای یقین پیدا نکنم، کلنگ نمی زنم]!!!
بفرمایید بر مبنای کدام تامین اعتبار در سال 85 کلنگ پتروشیمی و سیمان را به زمین زدید؟

حاج آقا موحد: کلنگ بی حاصل نمی زنم.!!!

ماجرای کلنگ زنی بدون کارشناسی و با بهره برداری های سیاسی نه متعلق به کهگیلویه و بویراحمد و نه منحصر به نماینده و مسئول خاصی  است اما اگر قرار باشد مشتی نمونه خروار از کلنگ زدن های بدون کارشناسی و بی حاصل نام ببریم قطعاً اسامی نام آشنا و دور و درازی چون: سیمان سپو، پتروشیمی دهدشت و فسفات چرام در رأس هرم خودنمایی می کند که هر سه از قضا در دوران آقای موحد و با شعار ایجاد اشتغال، کلنگ زنی شدند که وعده ی به بهره برداری رسیدن هزار روزه ی پتروشیمی، شاه مثل شده است.
از آن هزار روز، هزاران روز می گذرد و هزاران جوان به پیری و حتی به کام مرگ رسیده اند.
حال جناب حاج اقا  موحد چنان می گوید کلنگ بی حاصل نمی زنم که انگار اولین دوره حضورش بعنوان نماینده مجلس است.
نبودنش در کسوت نمایندگی پس از کلنگ زنی، توجیه و فراری بیش نیست چرا که در حضور اصحاب رسانه کهگیلویه بزرگ فرمود:
 تا از اعتبار و شرایط پروژه ای یقین پیدا نکنم، کلنگ نمی زنم!!!
بفرمایید بر مبنای کدام تامین اعتبار در سال 85 کلنگ پتروشیمی و سیمان را به زمین زدید؟
چرا در آن دوران وفور پول و اعتبار حتی زمین های محصوری، تملک و تغییر کاربری داده نشدند.؟
فرمودند: بارها پیش آمد می‌گفتند فلانی در فلان جا مسئولیت گرفته است، باید چنین و چنان کرد، می‌گفتم عزیزان هر چه باشد فرزند منطقه است و دلسوزتر تا غیر بومی، بگذارید رشد کنند زمینه ارتقایشان فراهم شود، 
جناب حاج آقا موحد؟!!
مردم ما ممکن است گاها دچار موج،  گرفتار جو و تابع احساسات قرار گیرند اما حافظه تاریخی آنان آنقدر ضعیف نشده است که شعارها و طمطراق هایی چون پتروشیمی، سیمان، فسفات و ... را از یاد ببرند، 
با فلاش یکی به گذشته ی نه چندان دور سوالات  بی جواب و مطالبات به جای مانده از گذشته را که حتی به تعبیری در قالب استفهام انگاری و اعترافی تلخ از سوی جنابعالی بیان گردیدند را یادآور می شویم اگرچه خاطرمان آزرده می شود. 
الف :ماجرای استیضاح عبدالله نوری (از معدود حرکات ۱۶ ساله تان در مجلس)به آن باز میگردد .
در آن زمان که شما چند سال پیاپی نماینده بودید ایا تفکری برای اشتغال برای جوانان به وجود آوردید که به علت فقر و کمبود کار دست به خودکشی زدند.
چرا چاره ای برای این جوانان پیدا نکردید که منجر به ترک دیار خود شدند رفتن به سراغ کارهای که در شهرهای دور بودند و با مشکلات زیادی که داشتند.
آیا اینان بچه منطقه و دلسوز نبودند؟
آیا سزاوار رشد و ارتقاء نبودند؟
آیا اظهارات دیروزتان مصداق فرافکنی و رد گم کنی نیست؟
از سوی دیگر از آنهمه نیروی مستعد و تحصیل کرده پیرامون تان بخصوص در مهد و شهر نخبه و فرهنگ (سوق) در آن همه سال و وجود فرصت های طلایی، کدام را رشد و پرواز دادی؟
مخالفانتان به لحاظ سیاسی و منطقه ای که جای خود دارد.
مردم آگاهند.

حاج آقا موحد  هروقت شما در دوران نمایندگی خودتان توانستید طرحی را به اتمام برسانید آن وقت میتوانید بگویید کلنگ بی حاصل نمی زنم اگر در هفته دولت چمن مصنوعی قلعه دختر را افتتاح کردید.

این کارهای شما نبوده که بخواهید به اسم خودتان تمام کنید، زمانی میتوانید کاری را به اسم خودتان تمام کنید که کلنگ آنجا را زده باشید و به اتمام برسانید بعد عنوان کنید کلنگ بی حاصل نمیزنم بهتر است به گذشته ۱۶ سال خودت برگردید ببینید کدام یکی از کلنگ هایی که زدید به ثمر نشست و افتتاح کردید ،

حالا در این ۴ سال میخای کلنگ بی حاصل نزنید شما بهتر بود اول به کلنگ های بی حاصل گذشته خود کمی فکر می کردید بعد این حرف را میزدید.
موفق و پیروز باشید ...

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/x3R8K

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0