اطلاعیه آموزش و پرورش در خصوص برگزاری کنکور

خبرنگار ندای کهگیلویه و بویراحمد

اداره آموزش و پرورش چرام از سلامت کنکور که حاصل تلاش همه ی دست اندر کاران بود قدردانی نمود

اطلاعیه آموزش و پرورش در خصوص برگزاری کنکور
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان چرام:
به نام خدا
نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز                دانش آموزان عالم را دانا کند
ابتدا قانون آزادی می نویسد بر زمین                    بعداز آن با خون هفتاد و دو تن امضا کند
خدای را شاکر و سپاسگزاریم که توفیق داد تا با همراهی و همکاری همه عزیزان برای ششمین سال پیاپی شاهد برگزاری یکی از آزمون های سرنوشت ساز فرزندانمان باشیم و در حد وسع و بضاعت امکانات زمینه آرامش و آسوده خاطر داوطلبان و اولیا گرامی شهر و دیارمان را فراهم نمائیم.
و این میسر نمی شد جز با ایجاد همدلی و همکاری صمیمانه همه عزیزانی که در این امر مهم یاری گر و مددکار بودند که لازم است از عزیزان زیر قدردانی نماییم:
1- داوطلبان و اولیاء گرامی که با سعه صدر و صبر خویش تلاش نمودند که آزمونی بدون هیچ گونه حواشی جانبی و با رعایت قانون و مقررات و نظم حاکم و مثال زدنی جهت مراعات حقوق عزیزان داوطلب در چهار روز متوالی و پنج گروه آزمایشی در شش حوزه با حضور 741 داوطلب برگزار نمائیم.
2_ شورای اداری شهرستان چرام بالاخص فرماندار محترم پیگیر و دلسوز که با برگزاری جلسات متعدد شورای تامین و شورای آموزش و پرورش نکات قابل توجه و رهنمودهای لازم را عنوان و بر اجرای ان تاکید داشتند.
3_ امام جمعه محترم شهر چرام و اعضای ستاد نماز جمعه که با در اختیار گذاشتن کلیه اموال و امکانات مصلی شهر و دفتر امام جمعه یک هفته نهایت همکاری و همراهی را داشتند.
4_ از نیروهای خدوم انتظامی ، نظامی ، پلیس راهور، نیروهای جهادی حوزه مقاومت بسیج چرام که همواره در حفظ نظم و آرامش فضاهای اطراف حوزه برگزاری و کنترل عبور و مرور و ترافیک نهایت همکاری را داشتند.
5_ سرپرست محترم شبکه بهداشت و درمان و مجموعه همکاران ، نیروهای جهادی میثاق جوانان زاگرس و نیروهای جهادی بسیج دانش آموزی شهرستان که با ارائه رهنمودها و همکاریها در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی و آماده سازی مصلی، ضدعفونی کردن و ... همکاری صمیمانه داشتند و بصورت تمام وقت نظارت کافی و جدی جهت حغظ سلامت داوطلبان و رعایت پروتکل های بهداشتی داشتند.
6_ اداراتی که حقیقتا از هیچ کوششی دریغ نکردند و موارد درخواستی را به بهترین نحو ممکن انجام دادند: از جمله جمعت هلال احمر شهرستان، پایگاه 115، مدیریت محترم شرکت توزیع نیروی برق و مجموعه همکاران، مدیریت محترم شرکت آب و فاضلاب شهرستان و مجموعه همکاران، مدیریت محترم شرکت گاز شهرستان و مجموعه همکاران ، مدیریت محترم کمیته امداد امام خمینی (ره)  و همکاران ایشان صمیمانه تقدیر و تشکر داریم.
7_ کلیه عوامل اجرایی برگزار کننده کنکور 99 ، همکاران اداری ، مدیران و همکاران فرهنگی ، نیروهای خدماتی و پشتیبانی، ناظران استانی و نمایندگان سازمان سنجش دانشگاه استان بالاخص حوزه سنجش  آموزش و پرورش شهرستان چرام، حراست که بصورت شبانه روزی و تمام وقت نهایت فعالیت و همکاری را داشتند .
8_ از مجموعه اصحاب رسانه ، مدیران و خبرنگاران سایت ها، نماینده صداوسیما در شهرستان وهمه عزیزانی که با اطلاع رسانی در فضای مجازی زمینه آرامش و آسوده خاطر بودن داوطلبان و اولیا گرامی را فراهم نمودند.
در پایان از خداوند منان توفیق عزت و سربلندی داوطلبان گرامی و اولیا محترم و همه عزیزانی که به هر نحوی تلاش نمودند که بزرگ ترین ازمون کشوری را با دقت و نظم خاصی برگزار نمائیم خواهان و خواستاریم.
خدایا چنان کن سرانجام کار 
تو خشنود باشی و ما رستگار 
صدراله عزیزی
مدیر اداره اموزش و پرورش شهرستان چرام

نویسنده : قربانعلی موسوی شیرازی

لینک کوتاه: n-kb.ir/Hd2r6

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد