یادداشت ها

حسینی مدعی انتخابات گچساران/رقیبانی که از هیجان نبود تاجگردون بهره خواهند برد

احسان دری

حسینی مدعی انتخابات گچساران/رقیبانی که از هیجان نبود تاجگردون بهره خواهند برد

امروز سید قدرت الله حسینی در گفتگو با یکی از رسانه های محلی حضور خود در انتخابات میان دوره ای گچساران و باشت را اعلام داشت. پیش بینی کاندیداتوری حسینی چندان سخت نبود،او توانست رتبه دوم انتخابات اسفند گذشته با ۲۱ هزار رای را بدست آورد و[...]

ندای کهگیلویه وبویراحمد:امروز سید قدرت الله حسینی در گفتگو با یکی از رسانه های محلی حضور خود در انتخابات میان دوره ای گچساران و باشت را اعلام داشت.

 پیش بینی کاندیداتوری حسینی چندان سخت نبود،او توانست رتبه دوم انتخابات اسفند گذشته با ۲۱ هزار رای را بدست آورد و طبیعی است در غیاب تاجگردون در قامت یک مدعی حاضر و اظهار نظر کند.

این ماه ها هرگاه مطلبی درباره حسینی نوشته و منتشر می شود تعداد زیادی از طرفداران تاجگردون واکنش نشان می دهند و با کامنت برای او خط و نشان می کشند،سراسر بغض و خشمگین هستند.آنان دوست دارند هرکسی به مجلس برود الا حسینی،خواسته این افراد از تاجگردون معرفی یک گزینه است تا از او تمام قد حمایت کنند.

رقیبان حسینی سعی خواهند کرد از هیجان و احساسات طیفی از طرفداران تاجگردون به نفع خود بهره ببرند.

حسینی برای رساندن خود به کرسی مجلس یازدهم مدعیان زیادی در پیش رو دارد،از رقیبانی از خود جریان فکری اش گرفته تا اصلاح طلب و مستقل و …

 در حوزه باوی که بیشترین سبد رای حسینی قرار داشته تعداد بیشتری رقیب برای او ظهور کرده اند،البته بدیهی است برخی از آنان بعدا طی شرایطی کنار بروند اما حداقل می توان حضور سه یا چهار رقیب جدی را برای سید قدرت پیش بینی کرد.

 اما رای دهندگان به تاجگردون در انتخابات پیش رو به چهار گروه تقسیم خواهند شد،یک گروه در انتخابات رای نخواهند داد،گروه دوم به رقیب اصلی حسینی که به اصلاح طلبان نزدیک و از حوزه باوی بوده و یا در زمره یاران تاجگردون قرار داشته رای می دهند،گروه سوم به گزینه بویراحمد گرمسیر و قشقایی می پیوندند و گروه چهارم جذب خود سید قدرت الله حسینی می شوند.

 حسینی شاید روی کاغذ شانس اول معرفی شود اما انتخابات ساده ای برای او نخواهد بود.

 همزمانی انتخابات میان دوره ای مجلس،شورای شهر و ریاست جمهوری،شاهد خردادی سیاسی و شلوغ در ۱۴۰۰ در حوزه گچساران و باشت خواهیم بود.

 احسان دری

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Yp67F

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری