یادداشت ها

آر پی جی زن دیروز و تریبون امروز

آر پی جی زن دیروز و تریبون امروز

اصولی که مدیران و یا سفیران کهگیلویه و بویراحمدی مقیم پایتخت در پیش گرفته اند در نهایت به کجا ختم خواهد شد؟!!

در پی حضور علیرضا زاکانی در مرکز پژوهش های مجلس در ابتدا ایروان مسعودی‌اصل مدیر کهگیلویه و بویراحمدی که بعنوان قائم مقام و معاون پژوهش‌های فرهنگی-اجتماعی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی فعالیت میکرد برکنار شد.
در پی این برکناری سید علی محمد بزرگواری نماینده اسبق استان کهگیلویه و بویراحمد درتوئیتی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد .
اما اصل موضوع در اینجاست ، اصولی که مدیران و یا سفیران کهگیلویه و بویراحمدی مقیم پایتخت در پیش گرفته اند در نهایت به کجا ختم خواهد شد .
سید صفدر حسینی عضو شورای مركزی حزب مشاركت و عضو بنیاد باران و از نزدیكان هاشمی رفسنجانی که به‌ عنوان رئیس ستاد اصلاح‌طلبان كل كشور نیز  انتخاب شده بود در حرکتی شجاعانه از هم تبار خود یعنی محسن رضایی حمایت کرد و در پاسخ خبرنگاران گفت من رأی مستقلی دارم و این رأی هم متعلق به محسن رضایی است ، حمایتی که شاید تاثیری برای رضایی نداشته اما مطمعنا جایگاهی ارزشمند را برای سید صفدر بخصوص در مناطق زاگرس نشین بوجود آورد که خود نکته ی ارزشمندی بود برای خیلی ها تا از آن به عنوان سرمشق رفتار و بینش سیاسی خود نگاه کنند.

غلامرضا تاجگردون در طول سالهایی که بر مسند نمایندگی مردم و حتی مدیریت نهادهای دیگر بوده همواره آینده و پیشرفت را مهمترین اصل و قانون می پنداشت ، از تصویب طرحها و تزریق بودجه به نهادهای زیربط گرفته تا حمایت حداکثری از جوانان و فرزندان استان.

اما در این سالها که گویا فاصله ها بر تدبیر نیز اثرگذار بوده  شاهد بوده ایم که نه جوانی رشد و نه اصلی تغییر کرده است ، اما نباید از انصاف به دور شد که سید محمد موحد در چندین بازده زمانی این قائده را سرلوحه قرار داد و عامر اصلی رشد برخی از جوانان و مدیران استانی و حتی ملی در سطح کشور شد ، افرادی که در انتخابات اسفند ۹۸ بیشترین سود و تاثیر را بر روند پیروزی سناتور کهگیلویه ای داشت.
اما در این ایام گویا فقط سید علی محمد بزرگواری حامی سیاسی این استان که به نوعی نیز تربیون آزاد و مدافع هم تباران در جایگاههای مختلف شده است.
حمایتهای بزرگواری از زمانی شروع شد که با نهایت صداقت و از خودگذشتی صندلی نمایندگی را برای جوانان دیار خود ترک و در مناصب و جایگاههای مختلف همچنان با شهامت و شجاعت وکیلی بوده برای سفیران این استان در سطح ملی.
مردی که به خاطر قول دادن در نطق‌های انتخاباتی از صندلی سبز مجلس به راحتی دل کند و فضا را برای جوانان مهیا کرد و هیچ جایگاهی را ارزشمندتر از پاسداری خاک و وطنش ندانست.
مدافع حرمی که روزگاری به آر پی جی زن جبهه معروف بود و رقیبانش در نطق‌های انتخاباتی طعنه مجلس آر پی جی زن نمی خواهد را با شهامت کامل به مردمان دیارش سپرد و خود رهسپار راهی شد که از چالش های جالب معنویت در دنیای مدرن است.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Yb42M

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0

اخبار سراسری