مرحله دوم توزیع کمک های مومنانه در استان آغاز شد

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد؛

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در این مرحله پیش بینی ما توزیع ۱۳ هزار بسته در استان است.

 مرحله دوم توزیع کمک های مومنانه در استان آغاز شد

ندای کهگیلویه وبویراحمد: فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از  کلیه نهاد هایی مانند؛ بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی حضرت امام خمینی(ره) که ما را در این مرحله حمایت کردند.

وی بیان کرد: از حضرت آیت الله سید نصیر حسینی نماینده محترم ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد که درهمه برنامه های حمایتی  بخصوص خیریه ها از ما حمایت کردند، و همچنین از استاندار محترم  که پشتیبانی معنوی و مادی داشته اند و بخش عمده ای از کمک ها به وسیله ایشان  بوده هم  قدردانی می کنم؛ که این حمایت های استاندارمحترم  سبب گردید تا بقیه  ادارات و نهادها  نیز در راستای کمک های مومنانه نیز ترغیب شوند.
سردار خرم دل گفت : در مرحله اول قرار بود ۱۱۴ هزار بسته توزیع شود که خوشبختانه نزدیک به صد هزار بسته در میان اقشار مختلف آسیب دیده توزیع شد و در این مرحله نیز پیش بینی ما توزیع ۱۳ هزار بسته در استان است.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: کمیته امدادامام خمینی از۴۰ هزار بسته مشمولان ۸ هزار بسته آن را توزیع نموده  وهمچنین ۴۰ هزار پرس غذای گرم نیزدر استان توزیع شده است.
وی این نکته را افزود که؛ مجموعه سپاه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری درجهت کمک های مومنانه این کمک ها را در سه مرحله، توزیع می کند؛ و امروز ۳ هزار و۸۰۰ بسته در مرکزاستان وشهرستان بویراحمد توزیع می شود.
فرمانده سپاه فتح استان افزود: در شهریورماه امسال  نیز ۳هزار بسته لوازم تحریر، کیف وکفش توزیع خواهیم کرد؛ و در ادامه ما در مهرماه نیز ۹هزار بسته ورزشی توزیع خواهد شد.
فرمانده سپاه فتح استان  نیز بیان کرد:  مجموعه ما، سامانه ای  را طراحی کرده ایم که افراد نیازمند  کد ملی  شان را به وسیله پایگاه های مقاومت بسیج هر ناحیه  ثبت شده است و این بسته ها به این عزیزان  داده می شود و وهمچنین افراد تحت پوشش نهاد کمیته امداد امام خمینی (ره) و سایر نهاد ها نیز بسته حمایتی خود را از نهاد مربوطه می گیرند.
سردار خرم دل ابراز کرد : اگر چه شاید برخی از افراد دو یا سه بسته بیشتر از سهم خویش  گرفته  باشند ولی بر  طبق فرموده مقام عظمای ولایت (حضرت آیت الله خامنه ای) نباید در این امر حساسیت نشان داد.
سردار خرم دل در پایان اظهار کرد: ویروس منحوس کرونا این خیرات و برکات را هم داشت، و چهره واقعی غرب و اسلام را نشان داد؛ روزی خواهد رسید که پرچم اسلام درتمامی جهان به اهتزاز در می آید.لینک کوتاه: n-kb.ir/f5BKk

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد