افتتاح ۲ بیمارستان درحال ساخت در کهگیلویه وبویراحمد تا پایان امسال

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال با توجه به پیشرفت فیزیکی 2 پروژه بیمارستانی در حال ساخت در شهرستان های گچساران و بهمئی تا پایان سال در این دولت افتتاح وبه بهره برداری خواهد رسید.

افتتاح ۲ بیمارستان درحال ساخت در کهگیلویه وبویراحمد تا پایان امسال

ندای کهگیلویه وبویراحمد:معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال با توجه به پیشرفت فیزیکی 2 پروژه بیمارستانی در حال ساخت در شهرستان های گچساران و بهمئی تا پایان سال در این دولت افتتاح وبه بهره برداری خواهد رسید.

 عزیز فیلی، معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: هم اکنون پنج بیمارستان در سطح استان در دست ساخت است.

وی با بیان اینکه این تعداد بیمارستان از پنج درصد الی بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: این بیمارستان  در شهرستان های گچساران، بهمئی، لنده، سی سخت و دنا در حال احداث است.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: امسال با توجه به پیشرفت فیزیکی 2 پروژه بیمارستانی در حال ساخت در شهرستان های گچساران و بهمئی تا پایان سال در این دولت افتتاح وبه بهره برداری خواهد رسید.

فیلی عنوان کرد: تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان‌ها تهیه و خریداری  شده است و با اتمام کار فیزیکی این بیمارستان ها تجهیز خواهند شد.

وی عنوان کرد: بیمارستان نرگسی گچساران برای تکمیل نیاز به 300 میلیارد ریال دارد که خوشبختانه از محل منابع مدیریت و مقابله با کرونا مبلغ 350 میلیارد ریال برای تکمیل این پروژه تأمین شده و در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته است.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه خوشبختانه مشکلی در زمینه تامین اعتبار برای تکمیل بیمارستان نرگسی گچساران نداریم، گفت: بیمارستان نرگسی گچساران در بهمن ماه امسال افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

فیلی با اشاره به اینکه با به بهره‌برداری رسیدن 2 طرح بیمارستانی در شهرستان گچساران و بهمئی به تخت‌های بیمارستانی این استان افزوده خواهد شد، خاطرنشان کرد: همچنین تا پایان سال 2 کلینیک ویژه هم در گچساران و دهدشت به بهره‌برداری خواهد رسید.لینک کوتاه: n-kb.ir/Rd4n5

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد