کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

آشفتگی شبکه بهداشت لنده در مواجهه با موج دوم شیوع کرونا

آشفتگی شبکه بهداشت لنده در مواجهه با موج دوم شیوع کرونا

سید کامل تقوی نژاد معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی نیروی انسانی وزارت بهداشت که خود و وزارت مربوطه بانی و عامر ستاد ملی ضد کرونا می باشند در جلسه ای در لنده شرکت کرد

سید کامل تقوی نژاد معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی نیروی انسانی وزارت بهداشت که خود و وزارت مربوطه بانی و عامر ستاد ملی ضد کرونا می باشند در جلسه ای در لنده شرکت کرد و با عدم رعایت آنچه که مورد تاکید وزارت بهداشت یعنی رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی است موجب رواج بی اعتمادی مردم نبست به این تاکیدات و توصیه ها شده است.

کارشناسان وزارت بهداشت استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی را تنها داروی حال حاضر کرونا می دانند اما وقتی که مقامات رده بالا که اتفاقا متولی کار نیز هستند، به این توصیه ها عمل نمی کنند چه انتظاری از مردم عادی می رود!

چرا در خصوص افتتاح کلنگ زنی بیمارستان لنده که جمعی از مسئولان استانی و کشوری از خود حوزه بهداشت درمان بودن که مهمترین مبحث برای مقابله ویروس کرونا رعایت فاصله و پرتوکل های بهداشتی را میدانند ، دیروز هیچگونه از این پروتکل ها و فاصله ها در خصوص جلسه ستاد پیشگیری از کرونا و افتتاح کلنگ زنی بیمارستان لنده رعایت نشد .

در صورتی که شب قبل  روابط عمومی شبکه بهداشت لنده در کانال سلامت این شهرستان خبر از قرمز بودن وضعیت این شهرستان داد.

چرا با وجود این همه اعلام برای رعایت فاصله های اجتماعی و پروتکل های بهداشتی مدیران بالا دستی در اجتماعات و مراسمات هیچ گونه رعایتی از خود نشان نمی دهند .

 

 


نویسنده:حجت همتی فر

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/p5R2A

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 0