سیاست

زیاده‌خواهی شما از حد گذشته است/خوب است به خودت بیایی

رئیس دفتر سابق محمد موحد؛

زیاده‌خواهی شما از حد گذشته است/خوب است به خودت بیایی

اندازه‌ای که برای پیمانکاران اهواز کار کردی به مردم حوزه انتخابیه کهگیلویه خدمت نکردی

به گزارش ندای کهگیلویه و بویراحمد از دهدشت به همت مشاور امور بانوان نماینده مردم در مجلس جشنواره غذاهای بومی محلی امروز با حضور زنان در دهدشت برگزار شد.

دانشی در جمع پرشور زنان دهدشت با انتقاد از قدرت طلبی یکی از رقبای انتخاباتی سردار هاشمی‌پور گفت: جناب آقای موحد! ۱۶ سال با گرو گرفتن حیثیت سادات طوایف مختلف به شما رای دادند اساعه ادبی هم به شما نکردند که کاری نکردی اما واقعیت این است دو چیز برای مردم به ارث گذاشتی.

عضو شورای راهبردی ستاد حاج عدل هاشمی پور افزود:فقر مطلق و افزایش بیکاری ثمره ۱۶ سال نمایندگی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بود.

وی خطاب به موحد افزود: مردم طی آن سالها حرمت نگه داشتند قدرت طلبی و حفظ دنیا طلبی شما باعث شد خیلی ها پرده ها را کنار بزنند واقعیات را بگویند.

دانشی گفت: برادر عزیز! اندازه ای که برای پیمانکاران اهواز کار کردی برای این دیار کار نکردی.خوب است شما به خودت بیایی.

دانشی افزود: بعنوان یک فرد عادی خدمتت عرص می کتم «هر چه دست و پا بزنی بیشتر غرق می شوی»

وی با بیان اینکه قرار بود بعد از نمایندگی در کسوت روحانی ارشاد کنی اما کاری کردی که ما سادات پیش بقیه طوایف سرمان پایین است، گفت:زیاده خواهی شما از حد گذشته است.

دانشی افزود: گفته‌ای پول های اقای هاشمی کثیف است! ۸۰ میلیون تومان از پول آقای هاشمی در حسینیه شما هزینه شده است اگر کثیف است چطور برای حسینیه نیست!

دانشی بیان داشت: برادر! اگر بر مصلحت دینی حرکت می کردی باید جانشین مرحوم امیراحمد تقوی می شدی اما این جایگاه را با قدرت طلبی  از دست دادی. ۲۰ سال نماینده بودی نتیجه نمایندگی شما فقط مطلق و بیکاری جوانان بود.

وی با بیان اینکه چرا جلوی اجرای پروژه ها را می گیری؟ خطاب به رقیب انتخاباتی سردار هاشمی پور افزود: توصیه می کنم مثل روز روشن است سرانجام شومی در انتظارت است ولو این چهار سال هم نماینده شوی.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/d9JZt

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 1

یک سال قبل کاربر میهمان

نگفتی خدا بخو هر که با اولاد علی درافتاد ورافتاد


اخبار سراسری