تنور داغ انتخابات گچساران زیر سایه ی تاجگردون

لحظه شماری برای داغ شدن تنور انتخابات در گچساران و باشت به پایان رسید و از گوشه و کنار شنیده می‌شود که افراد با گرایش‌های سیاسی مختلف برای حضور در این رقابت رخ نشان می‌دهند...

تنور داغ انتخابات گچساران زیر سایه ی تاجگردون
لحظه شماری برای داغ شدن تنور انتخابات در گچساران و باشت به پایان رسید و از گوشه و کنار شنیده می‌شود که افراد با گرایش‌های سیاسی مختلف برای حضور در این رقابت رخ نشان می‌دهند.
علیمراد جعفری که چندین بار کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی شده بود، این بار عزم خود را برای حضور در رقابت میاندوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گچساران و باشت جزم کرده است.
او در پیامی به یکی از طرفداران خود گفته است؛ «سلام به حول و قوه الهی و با توکل برخدا وامام عصر (عج) در صحنه هستم حتی اگر یک رأی بیاورم.»
او در پاسخ به سئوالی که آیا به نفع کسی کنار می‌رود، اظهار داشت: «من آمده‌ام هستم و ان شاالله خواهم بود، بنا نبوده و نیست که به نفع کسی کنار بروم، اعلام بدارید که با قوت هستم.»
همچنین رسانه‌ها از افراد دیگری هم نامبرده‌اند، سید مجید پورالحسینی یکی از این افراد هست که می‌گویند، او دارای لیسانس معماری و فوق لیسانس عمران دارد.
یکی از رسانه‌ها نوشت: پورالحسینی اصلاح‌طلب است و او از کاندیداتوری خود در انتخابات میان دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه گچساران و باشت خبر داد. همچنین آمده است؛ «سید مجید پورالحسینی که از هواداران و لیدرهای جریان اصلاحات و غلامرضا تاجگردون محسوب می‌شود فرزند سید عبدالرسول از سادات شهرویی دارای لیسانس معماری و فوق لیسانس عمران گرایش مدیریت با سی سال سابقه کارهای اجرایی در راه و ساختمان داشته و مدیریت شرکت‌های خصوصی بوده است.»
پورالحسینی در یک اقدام زیرکانه و شاید به خاطر جلب نظر غلامرضا تاجگردون و هوادارانش در جای دیگری گفت: «ما همه سرباز دکتر هستیم و هیچوقت پشت هم را خالی نمی‌کنیم.»

سید قدرت حسینی بحرینی شانس بیشتری نسبت به بقیه دارد او در رقابت با غلامرضا تاجگردون با فاصله زیادی از بقیه اصولگرایان پیشتاز بود. جریان اصولگرایی قطعاً روی او حساب بیشتری باز می‌کنند. با توجه به اینکه ترکیب مجلس فعلی اکثریت از جریان اصولگرایی می‌باشد، حضور یک اصولگرای قدرتمند از گچساران و باشت، می‌تواند موفق‌تر عمل کند در مقابل سایر نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد و کشور.
اردلان زینل زاده و هومان عسکری هنوز حرف جدیدی در باره حضورشان در انتخابات میان دوره نزده‌اند. اما از چهره‌های جوانان و تحصیل کرده‌ای همانند غلامرضا پاکدل هم برای حضور در این رقابت نام برده می‌شود.
امین بابویی و ایمان محمدپور چهره‌های جوانان و جدیدی هستند که احتمالاً در آینده نامی از آنها شنیده شود.
خیلی از صاحب نظران بر این باور هستند که تاجگردون در انتخابات میاندوره دخالت و گزینه مورد نظرش را برای اطلاع عمومی معرفی کند، مسئله‌ای که بعید به نظر می‌رسد. رقابت علیمراد جعفری و سید قدرت حسینی بحرینی در انتخابات میاندوره مجلس جدی و نفسگیر خواهد بود.


لینک کوتاه: n-kb.ir/Ya36G

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد