کهگیلویه-چرام-لنده-بهمئی

بازدید فرماندار کهگیلویه از روستای دوبند سرمست

بازدید فرماندار کهگیلویه از روستای دوبند سرمست

علیرضا اتابک فرماندار و آروس معاون عمرانی فرمانداری شهرستان وهمچنین حسینی پرور بخشدار مرکزی کهگیلویه دوشنبه ۲۰مرداد ماه از روستای دوبند سرمست بازدید کردند.

 ندای کهگیلویه وبویراحمد:علیرضا اتابک فرماندار کهگیلویه و آروس معاون عمرانی فرمانداری  شهرستان  وهمچنین حسینی پرور بخشدار مرکزی کهگیلویه دوشنبه ۲۰مرداد ماه از  روستای  دوبند  سرمست بازدید کردند.

روستای دو بند سرمست از توابع حومه شرقی بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه که در ۱۳ کیلومتری شهر دهدشت قرار گرفته است و مسیر ارتباطی آن از روستای امامزاده پهلوان (ع) می گذردکه طبق آمار سرشماری سال ۱۳۹۵ دارای ۱۲۶ نفر جمعیت است.
این روستا که در فصل بهار چشم اندازی بسیار زیبادارد و در ایام عید نوروز گردشگران زیادی از مسیر امامزاده پهلوان تاروستای دو بند سرمست دیدن می کنند ودارای پتانسیل های خوبی برای کشاورزی و دامداری می باشد.
در این بازدید ضمن سرکشی از پروژه های عمرانی جاده ارتباطی روستا حدود ۴ کیلومتر که از روستای امامزاده پهلوان (ع) تا خود روستای دو بند سر مست زیر سازی شده و آماده آسفالت می باشد که با پیگیری های انجام گرفته به زودی باید آسفالت آن انجام شود.
در این بازدید (اجرای طرح هادی و دیوار حایل داخل روستا) ودیگر مشکلات روستا از جمله پیگیری پل دره فصلی روستا که در زمستان بعلت بارش باران مسیر عبور و مرور را برای ساکنان روستا دچار مشکل می کند نیز مورد بررسی قرار گرفت.

علیرضا اتابک در این بازدید ضمن اشاره به خدمات دولت گفت :دولت مصمم بر تکمیل پروژه های عمرانی ناتمام خود تا پایان سال جاری است.

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/Tb8t9
نویسنده :ح تابش نژاد

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 1

3 ماه قبل کاربر

بسیار عالی ممنون بابت توجه اصحاب رسانه جهت بازتاب محرومیت ها