گچساران و باشت

انتقاد تند رییس دفتر تاجگردون از موحد

انتقاد تند رییس دفتر تاجگردون از موحد

امروز خبری مبنی بر تلاش سید محمد موحد نماینده کهگیلویه بزرگ برای کفالت گچسارانی ها و باوی ها تا مشخص شدن نماینده آنها منتشر شد. این خبر با واکنش منفی هواداران تاجگردون از جمله انتقاد تند حشمت دشتی رییس دفتر تاجگردون از موحد روبرو شد.

ندای کهگیلویه وبویراحمد:امروز خبری مبنی بر تلاش سید محمد موحد نماینده کهگیلویه بزرگ برای کفالت گچسارانی ها و باوی ها تا مشخص شدن نماینده آنها منتشر شد.

این خبر با واکنش منفی هواداران تاجگردون از جمله انتقاد تند حشمت دشتی رییس دفتر تاجگردون از موحد روبرو شد./فانوس زاگرس

لینک کوتاه : http://n-kb.ir/My25G

دیدگاه خود را بیان کنید


نظرات 4

یک سال قبل کاربر میهمان

بسم الله الرحمن الرحیم آیا شخصی که لیست رانت خواری آن منتشر شد ! و بجای پاسخ دادند بیشتر فرافکنی کرد .. که بیشتر آن بر می گردد به غرور جناب تاجگردون و اطرافیانش.. که خیال کردند همیشه بر اسب "غرور و تکبر وقدرت" هستندو می تازند و اما بارای مخالف "مجلس" منجر به رد اعتبار نامه وی گردید و اینکه جناب دشتی دوباره اظهار نظر تند میکند از دوباب هست . یک غرور دو اینکه همچنان بگویند که تاجگردون زنده هست و وجود دارد . نه خیر دیگر "فردی که دارای شاخصه رانت خواری و ترویج رانت خواری هست جایگاهی در جامعه ندارد چرا که رویه جامعه به تقریبا عوض شده روحیه مطالبه گری در افراد کم کم دارد زنده میشود وقطعا تفکر امثال تاجگردون دیگر جایگاهی در بین مردم ندارد و اما اینکه به نماینده مردم شریف کهگیلویه بزرگ به نوعی بی احترامی میشود اینم هم شخصیت جناب دشتی را می رساند و به نوعی وجه سیاست زشت جلوه خواهد نمود و شان سیاست زیر سوال میرود از سوی امثال دشتی و دشتی ها ضمنا قرار بر "مخفی بودن آراء بود در خصوص اعتبار نامه تاجگردون " پس میدانید و فرافکنی میکنید و متهم به فرار از شفافیت آراء و اگر نمیدانید بدانید گرچه میدانید و لی با سیاست بازی میکنید ! که این خود وجهه سایت را زشت خواهد نمود ! که عزا بگیریم که سیاست را بچه بازی کرده اید. اگر جای دشتی و امثال دشتی بودم محترمانه سکوت میکردم گرچه تکبر و غرور این جماعت (دشتی و امثال دشتی ها )بالاست که کوتاه نمی آیند وبه این کارادامه میدهندوبیشتر خود را مضحکه عام و خاص خواهند نمود


یک سال قبل پناهی اصفهان

دمش گرم رئیس دفترتاجگردون الحق که مدیری باتوانایی جناب تاجگردون یک مدیردفتردرحدخودش نیازداره که خداراشکرداره


یک سال قبل فریاد

زنده باد گچساران... زنده باد وجب به وجب خاکش از باشت و بابویی تا دیار حضرت بی بی حکیمه! از بی بی حکیمه معزز تا ذره به ذره کوه و دشتهای ایل فاتح تنگستان و جزیره قشم ( آزاد سازی جزیره قشم به فرماندهی امامقلی خان یا الله قلی خان فاتح ار دست پرتغالی های مستکبر وقت) ایل سرفراز تورک های قشقایی، از ایل بزرگ قشقایی تا بویراحمد گرمسیر « همان بویراحمدی که دارد نشان از اریوبرزن»... گچساران هنوز در تهران عطر و نفس مردی را یدک میکشد که به جرات هشتاد درصد مردم گچساران و ایران می‌ستایندش! خدمت رسانی به مردم گچساران ذهن و قلبی بزرگ ،زانووانی بمانند حاج غلام و عزمی به بلندای کوه خامی و دنا میخواهد،گچساران قدمهای استوار مردی را میخواهد که به چشم دیدم در شبانه روز شاید جمعا سه ساعت خواب به چشمانش نمیرود! این قبا صاحب دارد... راستی نه انگار قبل از انتخابات دلایل ضعف عملکرد خودتان را وسعت اقلیم نمایندگی عنوان کرده بودید! الان وعده ها و سیویل امورات تاج بی نهایت شده،شما بفکر مردم عزیز و محجوب کهگیلویه باشید ..که با تمامی پتانسیل های موجود در اوج فقر و نداری روز به روز بیشتر به حاشیه رانده میشوند... توفیقات مستدام عزت زیاد.


یک سال قبل کاربر میهمان

درود بر حشمت خان چه زیبا و رسا وفصیح تبلیغ جواب دادند حرف همه ما این


اخبار سراسری