کرونا در کهگیلویه وبویراحمد باز هم قربانی گرفت

شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد از ۶۰ نفر گذشت.

کرونا در کهگیلویه وبویراحمد باز هم قربانی گرفت

ندای کهگیلویه وبویراحمد : پرویز یزدان‌پناه، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کووید ۱۹ این استان به ۶۱ نفر خبر داد و گفت: متاسفانه این بیمار ۶۵ ساله دچار بیماری زمینه‌ای بود که در بیمارستان شهید جلیل یاسوج بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ جان خود را از دست داد.

وی افزود: هم اکنون ۱۷۵ بیمار مشکوک و قطعی کرونایی در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد ۸۵ بیمار کرونایی قطعی بوده و ۱۴ بیمار در بخش‌های ویژه تحت درمان هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ادامه داد: امروز نیز جواب ۱۵۵ نمونه را از آزمایشگاه دریافت کرده‌ایم که بیشترین موارد مثبت مربوط به شهرستان‌های بویراحمد(٥٠ درصد)، گچساران، باشت و دنا بوده است.

یزدان‌پناه گفت: از مجموع مبتلایان به کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد ۳ هزار و ۳۰ نفر بهبود یافته‌اند.

وی بیان کرد: اگر همراهی مردم و مسئولان در جدی گرفتن کرونا ادامه پیدا نکند شاهد افزایش افسار گسیخته کرونا و خسارت جبران‌ناپذیری خواهیم شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: هرگونه اجتماع، شرایط برای انتشار بیماری کرونا در استان را تسهیل می‌کند از این نظر قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا با رعایت موارد بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک مورد تأکید است.لینک کوتاه: n-kb.ir/e6PSn

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد