پیام سردار هاشمی پور در پی صلح و سازش دو طایفه بابکانی و اولادمیرزالی

در پی صلح و سازش بین دو طایفه بزرگ در کهگیلویه پس از اختلافات ناشی از یک قتل ، عدل هاشمی پور رئیس هیئت مدیره سازمان اقتصادی کوثر پیامی صادر کرد.

پیام سردار هاشمی پور در پی صلح و سازش دو طایفه بابکانی و اولادمیرزالی

ندای کهگیلویه وبویراحمد: در پی صلح و سازش بین دو طایفه بزرگ در کهگیلویه پس از اختلافات ناشی از یک قتل ، عدل هاشمی پور رئیس هیئت مدیره سازمان اقتصادی کوثر پیامی صادر کرد.

متن پیام :

بسم الله الرحمن الرحیم

《إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ إِخْوَهٌ فَأَصْلِحُوا بَیْنَ أَخَوَیْکُمْ وَاتَّقُوا اللَّهَ لَعَلَّکُمْ تُرْحَمُونَ》

« درحقیقت مؤمنان با هم برادرند پس میان برادرانتان را سازش دهید و از خدا پروا بدارید امید که مورد رحمت قرار گیرید»

خدای بزرگ را سپاسگزارم که ترویج آموزه های دینی و عمل به دستورات صریح قرآن کریم روز به روز در جامعه در حال تبیین هستند.

خدای بزرگ را خاضعانه سپاسگزارم که تلاش جمعی انسان هایی دلسوز و خدایی در راستای عمل به فرائض دینی (اصلاح ذات البین ) در حل و فصل درگیری منجر به قتل بین دو طایفه ی بزرگوار و ارزشمند اولاد میرزالی و بابکانی مؤثر واقع شد و اختلاف چندین ساله جای خود را به مودت و صلح و صفا و آرامش داد.

آنچه را که بنده در این مسیر انجام دادم وظیفه ای بیش نبوده و به آن افتخار می کنم.

بنابراین در عمل به حدیث معروف « من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» از همه ی بزرگوارانی که در ایجاد و اجرای این صفت حسنه (وحدت و همدلی دو طایفه) مشارکت داشتند سروران ارجمند: روحانیت معظم، در رأس، نماینده محترم ولی فقیه در استان، ائمه ی جمعه ی شهرستانهای کهگیلویه و چرام، مجمع تاثیر گذار نیروهای خدوم امنیتی، اطلاعاتی، انتظامی، قضایی، سپاهی و اجرایی، جوانان، دانشگاهیان، بزرگان، معتمدین و ریش سپیدان به ویژه آقایان، مهندس روئین تن، دکتر مجاهدی و خاصه، جناب آقای محمود منطقیان که همواره در مسائل اجتماعی و فرهنگی فعال و پویا بوده و هستند و هر کسی که به هر نحو ممکن ایفای نقش نموده صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

رجاء واثق دارم تلاش و زحمت عزیزان در این امر خیر موجبات جلب رضای پروردگار شده و به عنوان باقیات و صالحات نزد او محفوظ است.

معتقدم همراهی و همدلی جمعی موجب قوام، رشد و بالندگی جامعه ی انسانی است و به سخن حضرت رسول اکرم (ص) ایمان دارم که فرمود: اجر مصلحان همسان با جهادگران در راه خداست.

بی شک، نقش خانواده های معزز عزیزی، رضایی، دانانژاد، خداپرست، یوسفمند و پیروز به واسطه حسن نیت، همراهی و همگامی بسیار تأثیر گذار و حائز اهمیت بوده که صمیمانه قدردان و سپاسگزارم.

خدایا چنان کن سرانجام کار

تو خشنود باشی و ما رستگارلینک کوتاه: n-kb.ir/Dn6e2

نظرات کاربران 0 نظر    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    ندای کهگیلویه و بویراحمد

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

    طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد