آئین معارفه عدل هاشمی پور در سازمان اقتصادی کوثر(+تصویر)

آئین تکریم و معارفه اعضای جدید هیئت‌مدیره سازمان اقتصاوی کوثر با حضور اعضای جدید و سابق و برخی از مدیران ارشد سازمان اقتصادی کوثر برگزار شد...

 آئین معارفه عدل هاشمی پور در سازمان اقتصادی کوثر(+تصویر)

به گزارش ندای کهگیلویه و بویراحمد و به نقل از روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، آئین تکریم و معارفه اعضای جدید هیئت‌مدیره سازمان با حضور اعضای جدید و سابق و برخی از مدیران ارشد سازمان اقتصادی کوثر برگزار شد.

در این نشست محمدرضا اسکندری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر به بیان گزارش عملکرد چندساله هیئت‌مدیره فعلی پرداخت و از نقش آن هیئت در ارتقاء کیفیت نظارت و تعیین راهبرد‌های کلان و مؤثر در امور اجرایی سازمان و تحقق موفقیت‌ها و دستاورد‌های مثمر ثمر اقتصادی و حرکت روبه‌جلوی سازمان یادکرد.
نایب‌رئیس هیئت‌مدیره سازمان اقتصادی کوثر در ادامه این آئین تکریم و معارفه، سوابق اعضای جدید را بیان و از اعضای سابق هیئت‌مدیره نیز قدردانی و برای آنان آرزوی توفیق کرد.

عدل هاشمی پور رییس جدید هیئت مدیره سازمان اقتصادی کوثر در ادامه ضمن تشکر از حضور مدیران سازمان در این جلسه، از اعتماد معاون رئیس جمهور قدردانی کرد و گفت که تمام تلاش خود را برای رونق بخشیدن بیشتر چرخه این مجموعه به کار خواهد بست .

در این نشست که با حضور علی گرجی‌زاده مشاور حقوقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمدرضا باقری عضو هیئت‌مدیره، عدل هاشمی پور عضو و رئیس جدید هیئت‌مدیره، منصور میرمرادی عضو و رئیس سابق هیئت‌مدیره و مالک رحمتی عضو سابق هیئت‌مدیره برگزار شد، اعضای سابق با تأکید بر عملکرد صادقانه هیئت، از پشتکار و سرسختی مجموعه اعضاء هیئت‌مدیره سازمان در خدمت‌رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران اشاره کردند.
طی حکمی از سوی سعید اوحدی، معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، عدل هاشمی پور و محمدباقری، مشاور مالی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، به‌عنوان اعضای جدید هیئت‌مدیره سازمان اقتصادی کوثر منصوب شدند.لینک کوتاه: n-kb.ir/Jg3r2

نظرات کاربران 0 نظر  ندای کهگیلویه و بویراحمد

  ندای کهگیلویه و بویراحمد

  کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ندای کهگیلویه و بویراحمد می باشد
  استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.

  طراحی و توسعه : شرکت گیتی نگار فرداد